Codziennie przechowujemy w nich jedzenie. Eksperci ostrzegają o ich SZKODLIWOŚCI

Na opakowaniach powinno znaleźć się oznaczenie, jaki związek chemiczny jest zawarty w plastiku.

Większość z nas przechowuje jedzenie w plastikowych opakowaniach oraz foliach. Jednak najnowsze badania ostrzegają o wyjątkowej szkodliwości substancji zawartych w plastiku.

Jak korzystać z pojemników na żywność i jakie informacje powinny być na nich zawarte, opowiedział prof. Andrzej Milewicz z Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Najczęstsze przyczyny męskich problemów z EREKCJĄ OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze? Polska dziennikarka miała romans z ROSYJSKIM SNAJPEREM Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! SYN Grzegorza Ciechowskiego o KOLEKCJI inspirowanej stylem muzyka Jak przechowywać MIĘSO I WĘDLINY? Koniecznie rozpakuj je z folii Polka zaśpiewała głosami 18 bohaterów NAJPOPULARNIEJSZYCH BAJEK HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! OŚWIADCZYŁ się jej na wizji. Prezenterkę PONIOSŁY EMOCJE Zatrważające dane: w ciągu pięciu lat połowa osób wraca do nałogu Ten człowiek maluje oczami. Wykorzystał innowacyjną technologię Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure?