Pierwszy taki poród w historii. Matka prosi o ANONIMOWOŚĆ

Szwedzcy rodzice pierwszego na świecie dziecka urodzonego z przeszczepionej macicy opowiedzieli o swojej radości z posiadania upragnionego potomstwa.

Kobieta dowiedziała się, że  urodziła się bez macicy w wieku 15 lat. Jednak dzięki przeszczepowi udało się jej zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Szwedzcy rodzice pierwszego na świecie dziecka urodzonego z przeszczepionej macicy opowiedzieli swoją historię pod warunkiem, że nie zostaną ujawnione ich dane. Mają nadzieję, że ich przypadek zainspiruje inne kobiety zmagające się z niepłodnością.

Źródło: AP/wp.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach Producent „Celebrity Splash” pod wrażeniem JEDNONOGIEGO uczestnika! Jak ocenił innych? RUTYNOWY ZABIEG podczas porodu jednak NIEPRAWIDŁOWY? "To okaleczenie" Anna Komorowska: "Na trudne sytuacje nasza rodzina jest idealna!" Jak przechowywać MIĘSO I WĘDLINY? Koniecznie rozpakuj je z folii Kolejna sesja 81-LETNIEJ Heleny Norowicz. Pojawiła się NA OKŁADCE magazynu kobiecego! Jak przechowywać TOREBKI, by się nie niszczyły? Pokazała w teledysku prawdziwe KOBIECE PIĘKNO PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej Jakie PIECZYWO jest najzdrowsze? Zobacz, jak to sprawdzić Lekarze ostrzegają: antykoncepcja hormonalna niesie duże ryzyko poważnej choroby Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową"