Pierwszy taki poród w historii. Matka prosi o ANONIMOWOŚĆ

Szwedzcy rodzice pierwszego na świecie dziecka urodzonego z przeszczepionej macicy opowiedzieli o swojej radości z posiadania upragnionego potomstwa.

Kobieta dowiedziała się, że  urodziła się bez macicy w wieku 15 lat. Jednak dzięki przeszczepowi udało się jej zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Szwedzcy rodzice pierwszego na świecie dziecka urodzonego z przeszczepionej macicy opowiedzieli swoją historię pod warunkiem, że nie zostaną ujawnione ich dane. Mają nadzieję, że ich przypadek zainspiruje inne kobiety zmagające się z niepłodnością.

Źródło: AP/wp.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Sexy bielizna dla katoliczek? "Trzeba podobać się duchowo i po ludzku" Długotrwały smutek dziecka to znak. Lekceważony powoduje poważną chorobę Setki CIĘŻARNYCH KOBIET wspólnie ćwiczyły jogę. Tak uczciły święto Kastracja pomoże UNIKNĄĆ RAKA. Skutki są jednak bardzo poważne Tak wygląda najbrzydszy pies świata AGATA MŁYNARSKA zaliczyła wpadkę na wizji. Sama się z siebie śmiała! STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie To najgroźniejszy typ aut. Naraża kierowców na nowotwory Naturalny lek o niezwykłych właściwościach. Oczyszcza krew i cały organizm Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki Jak zadbać o stopy latem? Te błędy pięlęgnacyjne niszczą je najbardziej