Pierwszy taki poród w historii. Matka prosi o ANONIMOWOŚĆ

Szwedzcy rodzice pierwszego na świecie dziecka urodzonego z przeszczepionej macicy opowiedzieli o swojej radości z posiadania upragnionego potomstwa.

Kobieta dowiedziała się, że  urodziła się bez macicy w wieku 15 lat. Jednak dzięki przeszczepowi udało się jej zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Szwedzcy rodzice pierwszego na świecie dziecka urodzonego z przeszczepionej macicy opowiedzieli swoją historię pod warunkiem, że nie zostaną ujawnione ich dane. Mają nadzieję, że ich przypadek zainspiruje inne kobiety zmagające się z niepłodnością.

Źródło: AP/wp.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jest prekursorką artystycznego SELFIE. Jej zdjęcie konkuruje z kultowymi fotografiami świata Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Jak wybrać dobry jogurt? Istotną cechą jest konsystencja Magnetyczne kulki doprowadziły dziecko do SEPSY Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?" Łagodzi ból, koryguje wady postawy. Wszystko o KINESIOTAPINGU Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka Znalazł swoją miłość oglądając sylwestrowy program Telewizji Polskiej Uważaj na ZIELONE KOKTAJLE. Mogą być szkodliwe dla nerek Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować?