Tak szkolą muzułmańskie kobiety. Rosyjska reporterka dotarła do źródeł

Jak je rozpoznać, dlaczego decydują się na taki krok, jak wygląda ich szkolenie i gdzie się odbywa?

Marina Achmedowa to rosyjska reporterka i autorka książki "Musiałam umrzeć" o muzułmańskich kobietach szkolonych do samobójczych zamachów. W studiu "Pytania na Śniadanie" opowiedziała o bohaterkach swojej publikacji. Jak je rozpoznać, dlaczego decydują się na taki krok, jak wygląda ich szkolenie i gdzie się odbywa?

Mówią im, że jeśli kobieta zginie dla Allaha i jeszcze do tego zabierze ze sobą niewiernych to z całą pewnością trafi do raju. To jest jak bilet biznes klasą z miejscówką VIP. Szczególnie, jeśli mąż został szahidem i męczennikiem za wiarę, to żona musi na niego zasłużyć - mówi Achmedowa.

a

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tych trendów w modzie mamy już DOŚĆ! Plamki na pomarańczach? Pod żadnym pozorem nie kupuj tych owoców Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo? To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Najczęstsze KŁAMSTWA, jakich się dopuszczamy Większość osób nieprawidłowo ćwiczy brzuch. Jak zwiększyć efektywność "BRZUSZKÓW"? "Pogromczyni Tuska" promuje się w TELEWIZJI TRWAM! Rodzice są czarnoskórzy. Ich dzieci urodziły się z bielactwem Długotrwały smutek dziecka to znak. Lekceważony powoduje poważną chorobę MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu! Zakonnik uczy internautów, jak zrobić CROISSANTY Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty