Naturalny sposób na zwiększenie POTENCJI SEKSUALNEJ

Korzeń Maca jest także źródłem dobrze przyswajalnych witamin i minerałów, odbudowuje siły witalne.

Korzeń Maca rośnie w Andach na wysokości 3800–4200 m n.p.m. Należy do rodzin czosnkowych. Jest źródłem dobrze przyswajalnych witamin i minerałów, odbudowuje siły witalne, dlatego tak chętnie stosują go sportowcy. Udowodniono też, że Maca ma wpływ na potencję seksualną i ułatwia zajście w ciążę.

W Polsce również hoduje się roślinę, jednak jej wartość odżywcza jest zdecydowanie niższa. Wynika to z ukształtowania terenu naszego kraju. Na dużych wysokościach nie ma grzybów, które mogłyby zaatakować korzeń.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Czy mając małą wadę wzroku, należy nosić OKULARY? Poznaj fakty i mity Odchudzanie nie musi być drogie! TANIE ZAMIENNIKI dietetycznych produktów Na ten wstydliwy problem cierpi ponad 4 mln osób. W tym coraz więcej młodych Czy ZAZDROŚĆ może zniszczyć związek? Cała prawda o zazdrośnikach Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów Wady i zalety porodu w wodzie. Kiedy warto wybrać tę metodę? Tak pracują niewidomi kucharze. Kamera nagrała, jak radzą sobie w kuchni Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA? Polki wstydzą się swoich SEKSUALNYCH potrzeb! Łagodzi ból, koryguje wady postawy. Wszystko o KINESIOTAPINGU