Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY!

Już po pierwszej randce Hyer wpisał w swoim dzienniku podróżnym, że "najprawdopdobniej ożeni sie z tą dziewczyną".

Jack Hyer i Rebecca Strellnauer na pierwszą randkę umówili się 30 września 2010 roku. Tuż po niej Hyer wpisał w swoim dzienniku podróżnym, że "najprawdopdobniej ożeni sie z tą dziewczyną". Po czterech latach od tego dnia postanowił oświadczyć się jej w dość nietypowy sposób.

Przez cały czas związku, podczas każdej podróży Hyer nagrywał krótkie filmy, śpiewając piosenkę The Proclaimers' "I'm Gonna Be (500 Miles)". Film ze wszystkich miejsc, takich jak Wietnam, Chiny, Grecja, Francja, Turcja, Kambodża, zmontował i pokazał dziewczynie tuż przed wręczeniem pierścionka.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę... Joga śmiechu wyleczy Twoje ciało i duszę. Wystarczy 10 minut dziennie Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry! Kontrowersyjna miłość WIĘŹNIAREK. Poznały się na planie filmu Znalazł swoją miłość oglądając sylwestrowy program Telewizji Polskiej Jakiej jakości mięso serwują nam sklepy? Zobacz, zanim kupisz Mistrzowie kuchni gotowali dla kilkudziesięciu nieznajomych! Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry Lifting twarzy BEZ SKALPELA. Wystarczy własna tkanka tłuszczowa