Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY!

Już po pierwszej randce Hyer wpisał w swoim dzienniku podróżnym, że "najprawdopdobniej ożeni sie z tą dziewczyną".

Jack Hyer i Rebecca Strellnauer na pierwszą randkę umówili się 30 września 2010 roku. Tuż po niej Hyer wpisał w swoim dzienniku podróżnym, że "najprawdopdobniej ożeni sie z tą dziewczyną". Po czterech latach od tego dnia postanowił oświadczyć się jej w dość nietypowy sposób.

Przez cały czas związku, podczas każdej podróży Hyer nagrywał krótkie filmy, śpiewając piosenkę The Proclaimers' "I'm Gonna Be (500 Miles)". Film ze wszystkich miejsc, takich jak Wietnam, Chiny, Grecja, Francja, Turcja, Kambodża, zmontował i pokazał dziewczynie tuż przed wręczeniem pierścionka.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO! Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT? Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę? Nie chcą poświęcać się karierze i stawiają na pasje. POKOLENIE Y wkrótce zdominuje rynek pracy Lekarze ostrzegają: antykoncepcja hormonalna niesie duże ryzyko poważnej choroby Podnoszą ciężary i wciąż czują się atrakcyjnie. Tak wyglądają polskie sztangistki Kim jest Ewa Kopacz i kto jest premierem? CHAJZER zapytał Polaków, wynik jest ZATRWAŻAJĄCY „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy? Jakie PIECZYWO jest najzdrowsze? Zobacz, jak to sprawdzić Dzięki niej zachowasz młodość i figurę. Ile dobra ma w sobie kukurydza? Brutalna praktyka lekarzy w trakcie porodu. Choć zakazana, wciąż się ją stosuje Ten zabieg to nie tylko pedicure. Może uchronić przed amputacją stopy