Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY!

Już po pierwszej randce Hyer wpisał w swoim dzienniku podróżnym, że "najprawdopdobniej ożeni sie z tą dziewczyną".

Jack Hyer i Rebecca Strellnauer na pierwszą randkę umówili się 30 września 2010 roku. Tuż po niej Hyer wpisał w swoim dzienniku podróżnym, że "najprawdopdobniej ożeni sie z tą dziewczyną". Po czterech latach od tego dnia postanowił oświadczyć się jej w dość nietypowy sposób.

Przez cały czas związku, podczas każdej podróży Hyer nagrywał krótkie filmy, śpiewając piosenkę The Proclaimers' "I'm Gonna Be (500 Miles)". Film ze wszystkich miejsc, takich jak Wietnam, Chiny, Grecja, Francja, Turcja, Kambodża, zmontował i pokazał dziewczynie tuż przed wręczeniem pierścionka.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ! Widzowie mdleli na premierze FILMU. Wszystko przez szokujące sceny Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Naturalny lek o niezwykłych właściwościach. Oczyszcza krew i cały organizm Polacy 7. NAJBARDZIEJ OTYŁYM narodem Europy. Nie potrafimy się odchudzać? Poprawia pamięć, koncentrację, wspomaga leczenie nałogów. Czym jest trening BIOFEEDBACK? Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” Energetyk zamiast kawy? To najgorszy sposób na pobudzenie organizmu Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ!