Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY!

Już po pierwszej randce Hyer wpisał w swoim dzienniku podróżnym, że "najprawdopdobniej ożeni sie z tą dziewczyną".

Jack Hyer i Rebecca Strellnauer na pierwszą randkę umówili się 30 września 2010 roku. Tuż po niej Hyer wpisał w swoim dzienniku podróżnym, że "najprawdopdobniej ożeni sie z tą dziewczyną". Po czterech latach od tego dnia postanowił oświadczyć się jej w dość nietypowy sposób.

Przez cały czas związku, podczas każdej podróży Hyer nagrywał krótkie filmy, śpiewając piosenkę The Proclaimers' "I'm Gonna Be (500 Miles)". Film ze wszystkich miejsc, takich jak Wietnam, Chiny, Grecja, Francja, Turcja, Kambodża, zmontował i pokazał dziewczynie tuż przed wręczeniem pierścionka.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Joga śmiechu wyleczy Twoje ciało i duszę. Wystarczy 10 minut dziennie Łagodzi ból, koryguje wady postawy. Wszystko o KINESIOTAPINGU Wyjechała z Iranu, by walczyć o prawa kobiet. Codziennie boi się o życie Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" Oczyszczają organizm, odchudzają. PRZYPRAWY, których nie może zabraknąć w kuchni Są zdrowe tylko pozornie. Ilość cukru w nich zawarta wielokrotnie przekracza normę Chorują głównie KOBIETY. To nie wina odporności psychicznej, tylko HORMONÓW DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach Pragnął mieć dzieci. OTYŁOŚĆ wywołała u niego zakażenie genitaliów Holland o pracy nad "House of Cards". Są minusy Rewolucyjna metoda odchudzania. Potrzebujesz jedynie… ścierek kuchennych Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione