Robert Biedroń o Januszu Palikocie: "Myślę, że się pogubił"

Prezydent zdradził też, na kogo będzie głosował w wyborach prezydenckich.

Robert Biedroń, prezydent Słupska i aktywny działacz na rzecz osób LBGT, swoją działalność polityczną związał najpierw z Ruchem Palikota, potem zaś z Twoim Ruchem, w który to partia przekształciła się w 2013 roku. Polityk nigdy nie krył fascynacji liderem obu partii, Januszem Palikotem. Jednak w wywiadzie dla Kafeterii.tv przyznał, że nie będzie na niego głosował w nadchodzących wyborach. Swoją decyzję argumentował następująco:

Myślę, że powinien odpocząć. To mój guru polityczny. To jeden z najwybitniejszych Polaków w 25-leciu polityki polskiej. To geniusz, erudyta, lecz myślę, że się pogubił.

Biedroń zdradził też, czyje nazwisko skreśli na liście wyborczej. „Pięć lat temu oddałem głos na Lady Gagę” – mówił. Przy okazji opowiedział o  nietypowej przygodzie, jaka spotkała go w autobusie, gdy jechał na rozmowę z Natalią Kusik i Maliną Błańską.

Źródło zdjęć: ONS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo” Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Jaki BIUSTONOSZ na siłownię? Kobiety często popełniają błąd Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... Wadliwe IMPLANTY PIERSI nadal zagrażają zdrowiu kobiet. Wśród poszkodowanych Polki Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie Gdzie spędzić urlop nad POLSKIM MORZEM? Mapa najlepszych kąpielisk HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! Urojone i destrukcyjne KOMPLEKSY MĘŻCZYZN Muszki, mrówki, osy w kuchni. Pozbądź się ich szybko i bez chemii