Robert Biedroń o Januszu Palikocie: "Myślę, że się pogubił"

Prezydent zdradził też, na kogo będzie głosował w wyborach prezydenckich.

Robert Biedroń, prezydent Słupska i aktywny działacz na rzecz osób LBGT, swoją działalność polityczną związał najpierw z Ruchem Palikota, potem zaś z Twoim Ruchem, w który to partia przekształciła się w 2013 roku. Polityk nigdy nie krył fascynacji liderem obu partii, Januszem Palikotem. Jednak w wywiadzie dla Kafeterii.tv przyznał, że nie będzie na niego głosował w nadchodzących wyborach. Swoją decyzję argumentował następująco:

Myślę, że powinien odpocząć. To mój guru polityczny. To jeden z najwybitniejszych Polaków w 25-leciu polityki polskiej. To geniusz, erudyta, lecz myślę, że się pogubił.

Biedroń zdradził też, czyje nazwisko skreśli na liście wyborczej. „Pięć lat temu oddałem głos na Lady Gagę” – mówił. Przy okazji opowiedział o  nietypowej przygodzie, jaka spotkała go w autobusie, gdy jechał na rozmowę z Natalią Kusik i Maliną Błańską.

Źródło zdjęć: ONS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY Nigdy nie wchodź do wody bez rozgrzewki Louis Hamilton zagrał w paintballa z PÓŁNAGIM KOLEGĄ! Strzelał do jego pośladków Niezwykłe właściwości OCTU JABŁKOWEGO. Zapomniana broń w walce ze zbędnymi kilogramami Wystarczy 15 minut, by zregenerować siły Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś Wygląda tak samo, a każdy widzi ją inaczej. Wszystko przez mały fragment MÓZGU Co kryje się w MIĘSIE MIELONYM? Uważaj na sztuczki producentów Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością Długotrwały smutek dziecka to znak. Lekceważony powoduje poważną chorobę KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII Słynne gwiazdy BEZ MAKIJAŻU!