Robert Biedroń o Januszu Palikocie: "Myślę, że się pogubił"

Prezydent zdradził też, na kogo będzie głosował w wyborach prezydenckich.

Robert Biedroń, prezydent Słupska i aktywny działacz na rzecz osób LBGT, swoją działalność polityczną związał najpierw z Ruchem Palikota, potem zaś z Twoim Ruchem, w który to partia przekształciła się w 2013 roku. Polityk nigdy nie krył fascynacji liderem obu partii, Januszem Palikotem. Jednak w wywiadzie dla Kafeterii.tv przyznał, że nie będzie na niego głosował w nadchodzących wyborach. Swoją decyzję argumentował następująco:

Myślę, że powinien odpocząć. To mój guru polityczny. To jeden z najwybitniejszych Polaków w 25-leciu polityki polskiej. To geniusz, erudyta, lecz myślę, że się pogubił.

Biedroń zdradził też, czyje nazwisko skreśli na liście wyborczej. „Pięć lat temu oddałem głos na Lady Gagę” – mówił. Przy okazji opowiedział o  nietypowej przygodzie, jaka spotkała go w autobusie, gdy jechał na rozmowę z Natalią Kusik i Maliną Błańską.

Źródło zdjęć: ONS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach Przez te błędy latem świeci nam się cera. Zobacz, jak utrwalić nawet mocny makijaż Rewolucyjna metoda odchudzania. Potrzebujesz jedynie… ścierek kuchennych Jej historia ma zachęcać do przeszczepów. Na swoje serce czekała 7 lat Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy! Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać Latem nakładasz krem z filtrem. A co z WITAMINĄ D? KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych! Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki...