Ola Szwed pokazała jak ćwiczy z narzeczonym! DWA MIESIĄCE po porodzie

Wygląda na to, że występ z partnerem na wizji i kilka prywatnych szczegółów z życia to sposób każdej polskiej "gwiazdy" na przypomnienie o sobie widzom.

Ćwiczenia z kijkiem od szczotki, bieg na bieżni, przysiady i podciąganie na drążku. Ola Szwed pokazała w TVP, jak wspólnie ze swoim narzeczonym Krzysztofem Białkowskim trenuje po porodzie i dzięki jakim ćwiczeniom wróciła do formy.  Minęło od niego zaledwie 2 miesiące, a aktorka już wróciła na deski teatru. Przyznała też, że pracuje nad najnowszym singlem.

Wygląda na to, że występ z partnerem na wizji i kilka prywatnych szczegółów z życia to sposób każdej polskiej "gwiazdy" na przypomnienie o sobie widzom.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jakie PRAWA ma kobieta wracająca do pracy po URODZENIU DZIECKA? Tych trendów w modzie mamy już DOŚĆ! Strona internetowa pokaże, jak BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ ZA 20 LAT! Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Jak ukryć BIUSTONOSZ pod sukienką? Warto znać te gadżety 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet W niej tkwi sekret udanych WYPIEKÓW. Jak wybrać tę odpowiednią? Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska? Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE? Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość