Ola Szwed pokazała jak ćwiczy z narzeczonym! DWA MIESIĄCE po porodzie

Wygląda na to, że występ z partnerem na wizji i kilka prywatnych szczegółów z życia to sposób każdej polskiej "gwiazdy" na przypomnienie o sobie widzom.

Ćwiczenia z kijkiem od szczotki, bieg na bieżni, przysiady i podciąganie na drążku. Ola Szwed pokazała w TVP, jak wspólnie ze swoim narzeczonym Krzysztofem Białkowskim trenuje po porodzie i dzięki jakim ćwiczeniom wróciła do formy.  Minęło od niego zaledwie 2 miesiące, a aktorka już wróciła na deski teatru. Przyznała też, że pracuje nad najnowszym singlem.

Wygląda na to, że występ z partnerem na wizji i kilka prywatnych szczegółów z życia to sposób każdej polskiej "gwiazdy" na przypomnienie o sobie widzom.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony Co kryje się w MIĘSIE MIELONYM? Uważaj na sztuczki producentów Zrobiła facetom dowcip. Tego się NIE SPODZIEWALI! Opalasz się TOPLESS? Krytyka to nie jedyne, na co się narażasz... EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" Komosa ryżowa i amarantus, czyli pseudozboża Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE! Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Taylor Swift odwiedziła CHORE DZIECI w szpitalu! Mężczyzna nie pomaga w domu? To może być twoja wina MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show!