Uczestniczka WARSAW SHORE w teledysku polskiego boysbandu!

Ewelina została zaproszona do udziału w teledysku zespołu Looking4 do kawałka "Doskonałego".

Ewelina została zaproszona do udziału w teledysku zespołu Looking4 do kawałka "Doskonałego". Utwór powstał na potrzeby Young Stars Festiwalu, który odbędzie się 26 kwietnia w Poznaniu.

Podczas zdjęć do klipu wszyscy nabawiliśmy się bólów brzucha od nadmiaru śmiechu. Cała ekipa zna się już na tyle dobrze, że żartów nie było końca. Dzięki temu — praca to przyjemność. W teledysku główną rolę gra piękna Ewelina z kontrowersyjnego programu tv - Warsaw Shore Ekipa z Warszawy. Można tam ją będzie poznać z nieco innej strony, niż do tej pory. Błąka się ona po mieście i opuszczonych miejscach w poszukiwaniu czegoś doskonałego. Jak myślicie, znajdzie to czego szuka? Przekonajcie się sami! — czytamy w opisie pod klipem w serwisie YouTube.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Reakcje ZNANYCH MUZYKÓW na "50 Twarzy Greya" Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała... Jak KARAĆ I NAGRADZAĆ dziecko? O wpływie klapsów na psychikę Gdy KOT TERRORYZUJE domowników. Jak sobie z nim poradzić? Cała PRAWDA o kobietach! Jakie ryby jeść, a jakich unikać? Na czarnej liście m.in. TOKSYCZNY TUŃCZYK Została striptizerką, bo znudziła ją praca! Mroczne oblicze ANJI RUBIK w teledysku Black Atlass Tak BAWIĄ SIĘ OJCOWIE z dziećmi, gdy matki nie patrzą KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Ten zabieg to nie tylko pedicure. Może uchronić przed amputacją stopy