Uczestniczka WARSAW SHORE w teledysku polskiego boysbandu!

Ewelina została zaproszona do udziału w teledysku zespołu Looking4 do kawałka "Doskonałego".

Ewelina została zaproszona do udziału w teledysku zespołu Looking4 do kawałka "Doskonałego". Utwór powstał na potrzeby Young Stars Festiwalu, który odbędzie się 26 kwietnia w Poznaniu.

Podczas zdjęć do klipu wszyscy nabawiliśmy się bólów brzucha od nadmiaru śmiechu. Cała ekipa zna się już na tyle dobrze, że żartów nie było końca. Dzięki temu — praca to przyjemność. W teledysku główną rolę gra piękna Ewelina z kontrowersyjnego programu tv - Warsaw Shore Ekipa z Warszawy. Można tam ją będzie poznać z nieco innej strony, niż do tej pory. Błąka się ona po mieście i opuszczonych miejscach w poszukiwaniu czegoś doskonałego. Jak myślicie, znajdzie to czego szuka? Przekonajcie się sami! — czytamy w opisie pod klipem w serwisie YouTube.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

W której ławce siedzi twoje dziecko? Miejsce w sali lekcyjnej ma znaczenie Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością Co kryje się w MIĘSIE MIELONYM? Uważaj na sztuczki producentów Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy! Polki nie potrafią się odchudzać? Dlaczego diety nie działają? Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii! Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII Zgłosiło się około 1500 chętnych! PIERWSZY ODCINEK już w kwietniu MASAŻ STÓP. Przyjemność, która może uleczyć całe ciało Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu!