Uczestniczka WARSAW SHORE w teledysku polskiego boysbandu!

Ewelina została zaproszona do udziału w teledysku zespołu Looking4 do kawałka "Doskonałego".

Ewelina została zaproszona do udziału w teledysku zespołu Looking4 do kawałka "Doskonałego". Utwór powstał na potrzeby Young Stars Festiwalu, który odbędzie się 26 kwietnia w Poznaniu.

Podczas zdjęć do klipu wszyscy nabawiliśmy się bólów brzucha od nadmiaru śmiechu. Cała ekipa zna się już na tyle dobrze, że żartów nie było końca. Dzięki temu — praca to przyjemność. W teledysku główną rolę gra piękna Ewelina z kontrowersyjnego programu tv - Warsaw Shore Ekipa z Warszawy. Można tam ją będzie poznać z nieco innej strony, niż do tej pory. Błąka się ona po mieście i opuszczonych miejscach w poszukiwaniu czegoś doskonałego. Jak myślicie, znajdzie to czego szuka? Przekonajcie się sami! — czytamy w opisie pod klipem w serwisie YouTube.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nie podawaj dziecku tych produktów. Szkodzą zdrowiu, a maluch szybko straci energię Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć Wygląda tak samo, a każdy widzi ją inaczej. Wszystko przez mały fragment MÓZGU Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć JEJ SYNOWIE są homoseksualistami Polska hrabianka pokochała potomka Marii Walewskiej. To trzeci polsko-francuski romans w ich rodzinie "Pogromczyni Tuska" promuje się w TELEWIZJI TRWAM! Popularna METODA ODCZULANIA to oszustwo! "To największa bzdura, w jaką uwierzyli ludzie" Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes