Uczestniczka WARSAW SHORE w teledysku polskiego boysbandu!

Ewelina została zaproszona do udziału w teledysku zespołu Looking4 do kawałka "Doskonałego".

Ewelina została zaproszona do udziału w teledysku zespołu Looking4 do kawałka "Doskonałego". Utwór powstał na potrzeby Young Stars Festiwalu, który odbędzie się 26 kwietnia w Poznaniu.

Podczas zdjęć do klipu wszyscy nabawiliśmy się bólów brzucha od nadmiaru śmiechu. Cała ekipa zna się już na tyle dobrze, że żartów nie było końca. Dzięki temu — praca to przyjemność. W teledysku główną rolę gra piękna Ewelina z kontrowersyjnego programu tv - Warsaw Shore Ekipa z Warszawy. Można tam ją będzie poznać z nieco innej strony, niż do tej pory. Błąka się ona po mieście i opuszczonych miejscach w poszukiwaniu czegoś doskonałego. Jak myślicie, znajdzie to czego szuka? Przekonajcie się sami! — czytamy w opisie pod klipem w serwisie YouTube.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

DWA tygodnie wystarczą, by OCZYŚCIĆ ORGANIZM. Warto zrobić to jeszcze przed wiosną Kobiece spoty wyborcze. Który NAJGORSZY? Marzysz o białych zębach? Nigdy nie wybielaj ich sama w domu! Obsługiwały Lecha Wałęsę, Natalię Oreiro i Dalajlamę. Agentki strefy VIP zdradzają kulisy zawodu Wystarczy 15 minut, by zregenerować siły Polki wstydzą się swoich SEKSUALNYCH potrzeb! Energetyk zamiast kawy? To najgorszy sposób na pobudzenie organizmu Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu! Młodzi mężczyźni nie chcą być księżmi? Kościół rozpaczliwie szuka młodych kapłanów Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure? Zarabiają na spełnianiu fantazji z "50 Twarzy Greya" Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać?