Uczestniczka WARSAW SHORE w teledysku polskiego boysbandu!

Ewelina została zaproszona do udziału w teledysku zespołu Looking4 do kawałka "Doskonałego".

Ewelina została zaproszona do udziału w teledysku zespołu Looking4 do kawałka "Doskonałego". Utwór powstał na potrzeby Young Stars Festiwalu, który odbędzie się 26 kwietnia w Poznaniu.

Podczas zdjęć do klipu wszyscy nabawiliśmy się bólów brzucha od nadmiaru śmiechu. Cała ekipa zna się już na tyle dobrze, że żartów nie było końca. Dzięki temu — praca to przyjemność. W teledysku główną rolę gra piękna Ewelina z kontrowersyjnego programu tv - Warsaw Shore Ekipa z Warszawy. Można tam ją będzie poznać z nieco innej strony, niż do tej pory. Błąka się ona po mieście i opuszczonych miejscach w poszukiwaniu czegoś doskonałego. Jak myślicie, znajdzie to czego szuka? Przekonajcie się sami! — czytamy w opisie pod klipem w serwisie YouTube.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ma nawet 4 razy mniej kalorii niż TRADYCYJNY PĄCZEK. Domowy przepis na dietetyczny przysmak Idealny trening dla zapracowanych. 4 minuty, 3 razy w tygodniu, a efekt zaskakujący! Ten błąd może kosztować zdrowie. Z czym nie należy łączyć GREJPFRUTA? Ciąża spowodowała u niej WSTYDLIWE ZMIANY Huśtawki nastrojów, tycie, bóle głowy. Aż 20 proc. kobiet cierpi na PMS Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z! Jak wybrać dobry jogurt? Istotną cechą jest konsystencja Ich historia obiegła cały świat. To małżeństwo ma aż 100 WNUCZĄT! W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne Niezwykły projekt młodych Polaków. RAPUJĄ w języku MIGOWYM