Mroczne oblicze ANJI RUBIK w teledysku Black Atlass

Reżyserem teledysku jest Woodkid.

Po gościnnym występie Anji Rubik w teledysku Doroty Masłowskiej, w którym wcieliła się w rolę dresiary, tym razem możemy zobaczyć jej zupełnie inne oblicze. Topmodelka zagrała główną rolę w psychodelicznym klipie do kawałka "Jewels" zespołu Black Atlass.

Mroczna, zatopiona w złocie Anja, ze zdeformowaną twarzą, która w finałowym ujęciu zlewa się w trupią czaszką to wizja francuskiego reżysera i muzyka Woodkida. Autorem utworu jest 18-letni wokalista i producent z Montrealu Alex Fleming, działający pod pseudonimem Black Atlass.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy? Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI Mają zakaz jedzenia, picia i uprawiania seksu. Jak wygląda RAMADAN w Polsce? PORÓD będzie łatwiejszy, a seks przyjemniejszy. Wystarczą 3 kwadranse w tygodniu Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI Jak nauczyć się asertywności? Najlepszy jest amerykański sposób "na kanapkę" Siedmioletnia dziewczynka z Surinamu uczy polskie dzieci tolerancji Napis „bez konserwantów” to tylko chwyt marketingowy. Wybierając sok, patrz na kolor Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie Wykorzystał brak prądu, by uciec od świeżo poślubionej żony Zarabiają na spełnianiu fantazji z "50 Twarzy Greya" Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada