Tak wygląda najbrzydszy pies świata

Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Quasi Modo to najbrzydszy pies świata. Jego imię nie jest bez znaczenia. Czworonóg został laureatem zawodów w Pentalumie, w Kalifornii. Choć konkurencja była całkiem mocna, to Quasi nie miał sobie równych. Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Pies urodził się z rzadką chorobą kręgosłupa, która wpłynęła na jego kształt ciała i ruchy. Właściciel czworonoga ma powody do dumy. Do domu pojechał z czekiem na 1500 dolarów, a jego pupil wystąpi w popularnym programie Jimmy'ego Kimmela.

Źródło: RUPTLY/x-news

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Czy mając małą wadę wzroku, należy nosić OKULARY? Poznaj fakty i mity Ameryka ją znienawidziła. Co stało się z "matką chrzestną ateizmu"? Zamieszczasz ZDJĘCIA W SIECI? Możesz łatwo złamać prawo Naturalny sposób na zwiększenie POTENCJI SEKSUALNEJ Nigdy nie wchodź do wody bez rozgrzewki Te nasiona leczą imponującą liczbę różnorodnych dolegliwości. Wystarczy zalać je wodą lub uprażyć Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe? Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces? Smaczne i szybkie PRZEKĄSKI dla niespodziewanych gości Nałóg tak silny jak alkoholizm. Dotyka KOBIETY i osoby NIESTABILNE EMOCJONALNIE W niej tkwi sekret udanych WYPIEKÓW. Jak wybrać tę odpowiednią? Wzruszająca historia NIEWIDOMEGO PSA