Tak wygląda najbrzydszy pies świata

Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Quasi Modo to najbrzydszy pies świata. Jego imię nie jest bez znaczenia. Czworonóg został laureatem zawodów w Pentalumie, w Kalifornii. Choć konkurencja była całkiem mocna, to Quasi nie miał sobie równych. Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Pies urodził się z rzadką chorobą kręgosłupa, która wpłynęła na jego kształt ciała i ruchy. Właściciel czworonoga ma powody do dumy. Do domu pojechał z czekiem na 1500 dolarów, a jego pupil wystąpi w popularnym programie Jimmy'ego Kimmela.

Źródło: RUPTLY/x-news

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne Polska podróżniczka ostro o "człowieku pożartym przez anakondę" Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON! Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Te rasy psów są NAJGROŹNIEJSZE. Aby je posiadać, musisz mieć pozwolenie Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure? Niezwykłe włosy mieszkanki Indii Julita SCHUDŁA… 65 kilogramów! Jak obrać mango przy pomocy SZKLANKI? Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT! Jak suszyć mokre włosy? One wiedzą to NAJLEPIEJ! JAZDA NA ROWERZE doskonała dla naszych nóg. Zalet jest jednak znacznie więcej