Tak wygląda najbrzydszy pies świata

Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Quasi Modo to najbrzydszy pies świata. Jego imię nie jest bez znaczenia. Czworonóg został laureatem zawodów w Pentalumie, w Kalifornii. Choć konkurencja była całkiem mocna, to Quasi nie miał sobie równych. Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Pies urodził się z rzadką chorobą kręgosłupa, która wpłynęła na jego kształt ciała i ruchy. Właściciel czworonoga ma powody do dumy. Do domu pojechał z czekiem na 1500 dolarów, a jego pupil wystąpi w popularnym programie Jimmy'ego Kimmela.

Źródło: RUPTLY/x-news

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co by było, gdyby kobiety MÓWIŁY, CO MYŚLĄ? Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo? Policjant uratował psa zakopanego żywcem w ziemi. Teraz chce go adoptować Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii! Zawierają te same substancje, co kostki toaletowe. Wszystko o NAPOJACH GAZOWANYCH Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości Czy ZAZDROŚĆ może zniszczyć związek? Cała prawda o zazdrośnikach Epidemiolodzy ostrzegają PRZED GRYPĄ wszystkie KOBIETY starające sie o dziecko