Tak wygląda najbrzydszy pies świata

Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Quasi Modo to najbrzydszy pies świata. Jego imię nie jest bez znaczenia. Czworonóg został laureatem zawodów w Pentalumie, w Kalifornii. Choć konkurencja była całkiem mocna, to Quasi nie miał sobie równych. Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Pies urodził się z rzadką chorobą kręgosłupa, która wpłynęła na jego kształt ciała i ruchy. Właściciel czworonoga ma powody do dumy. Do domu pojechał z czekiem na 1500 dolarów, a jego pupil wystąpi w popularnym programie Jimmy'ego Kimmela.

Źródło: RUPTLY/x-news

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę... Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy" Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie Uważaj na ZIELONE KOKTAJLE. Mogą być szkodliwe dla nerek Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Jakie PRAWA ma kobieta wracająca do pracy po URODZENIU DZIECKA? Lekarze alarmują: Polacy nie biorą lekarstw! Jednym z powodów jest brak pieniędzy Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe?