Tak wygląda najbrzydszy pies świata

Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Quasi Modo to najbrzydszy pies świata. Jego imię nie jest bez znaczenia. Czworonóg został laureatem zawodów w Pentalumie, w Kalifornii. Choć konkurencja była całkiem mocna, to Quasi nie miał sobie równych. Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Pies urodził się z rzadką chorobą kręgosłupa, która wpłynęła na jego kształt ciała i ruchy. Właściciel czworonoga ma powody do dumy. Do domu pojechał z czekiem na 1500 dolarów, a jego pupil wystąpi w popularnym programie Jimmy'ego Kimmela.

Źródło: RUPTLY/x-news

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu! Zamieszczasz ZDJĘCIA W SIECI? Możesz łatwo złamać prawo Zrobiła facetom dowcip. Tego się NIE SPODZIEWALI! Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Znalazł swoją miłość oglądając sylwestrowy program Telewizji Polskiej CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych Pijesz dużo wody? To może ci zaszkodzić! Jeszcze groźniejszy jest inny zwyczaj Holland o pracy nad "House of Cards". Są minusy Jak łatwo ZATRUĆ SIĘ we własnej kuchni? Najczęściej popełniane błędy Odpowiedni pies do małego mieszkania. Czym kierować się przy wyborze? Internet ŚMIEJE SIĘ z premier Ewy Kopacz. Wszystko przez NAGRANIE O OSCARACH Bezlitosne praktyki znachorów. Każą się okaleczać chorym na raka