Tak wygląda najbrzydszy pies świata

Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Quasi Modo to najbrzydszy pies świata. Jego imię nie jest bez znaczenia. Czworonóg został laureatem zawodów w Pentalumie, w Kalifornii. Choć konkurencja była całkiem mocna, to Quasi nie miał sobie równych. Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Pies urodził się z rzadką chorobą kręgosłupa, która wpłynęła na jego kształt ciała i ruchy. Właściciel czworonoga ma powody do dumy. Do domu pojechał z czekiem na 1500 dolarów, a jego pupil wystąpi w popularnym programie Jimmy'ego Kimmela.

Źródło: RUPTLY/x-news

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol Najlepsze momenty rozmowy z EWĄ KOPACZ. Wywiad w Vivie niczego jej nie nauczył? Tej wiosny modna będziesz dzięki... drukarce! Jak radzić sobie z NADMIERNĄ POTLIWOŚCIĄ? Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA! Jak łatwo ZAOSZCZĘDZIĆ na prądzie? Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii! Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe? W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie Urodziła się z DEFEKTEM NARZĄDÓW. Lekarz opracował zdumiewającą metodę leczenia