Tak wygląda najbrzydszy pies świata

Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Quasi Modo to najbrzydszy pies świata. Jego imię nie jest bez znaczenia. Czworonóg został laureatem zawodów w Pentalumie, w Kalifornii. Choć konkurencja była całkiem mocna, to Quasi nie miał sobie równych. Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Pies urodził się z rzadką chorobą kręgosłupa, która wpłynęła na jego kształt ciała i ruchy. Właściciel czworonoga ma powody do dumy. Do domu pojechał z czekiem na 1500 dolarów, a jego pupil wystąpi w popularnym programie Jimmy'ego Kimmela.

Źródło: RUPTLY/x-news

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? Co by było, gdyby kobiety MÓWIŁY, CO MYŚLĄ? POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii! Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? DOMOWY MAJONEZ o obniżonej kaloryczności. Aż w dwóch wersjach! Te przekąski można podjadać bez konsekwencji. Są smaczne i niskokaloryczne Przez te błędy latem świeci nam się cera. Zobacz, jak utrwalić nawet mocny makijaż Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie Przez ojca sadystę straciła wiarę w siebie. Niezwykła metamorfoza pani Krystyny Zakonnik uczy internautów, jak zrobić CROISSANTY