Tak wygląda najbrzydszy pies świata

Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Quasi Modo to najbrzydszy pies świata. Jego imię nie jest bez znaczenia. Czworonóg został laureatem zawodów w Pentalumie, w Kalifornii. Choć konkurencja była całkiem mocna, to Quasi nie miał sobie równych. Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Pies urodził się z rzadką chorobą kręgosłupa, która wpłynęła na jego kształt ciała i ruchy. Właściciel czworonoga ma powody do dumy. Do domu pojechał z czekiem na 1500 dolarów, a jego pupil wystąpi w popularnym programie Jimmy'ego Kimmela.

Źródło: RUPTLY/x-news

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wspólny trening rzeźbi sylwetkę i rozpala zmysły. Jak ćwiczą FIT LOVERS? W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! Płukanie nie wystarczy. Jak EKOLOGICZNIE zmyć pestycydy z owoców i warzyw? JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE! Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze Próżność czy sposób na dorobienie po 50 roku życia? AMATORZY MODY podbijają sieć Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii Siedmioletnia dziewczynka z Surinamu uczy polskie dzieci tolerancji „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy? Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut Te nasiona leczą imponującą liczbę różnorodnych dolegliwości. Wystarczy zalać je wodą lub uprażyć Kolejna parodia reklamy z Van Dammem. W PRZESTRZENI KOSMICZNEJ!