Tak wygląda najbrzydszy pies świata

Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Quasi Modo to najbrzydszy pies świata. Jego imię nie jest bez znaczenia. Czworonóg został laureatem zawodów w Pentalumie, w Kalifornii. Choć konkurencja była całkiem mocna, to Quasi nie miał sobie równych. Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Pies urodził się z rzadką chorobą kręgosłupa, która wpłynęła na jego kształt ciała i ruchy. Właściciel czworonoga ma powody do dumy. Do domu pojechał z czekiem na 1500 dolarów, a jego pupil wystąpi w popularnym programie Jimmy'ego Kimmela.

Źródło: RUPTLY/x-news

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Naturalny lek o niezwykłych właściwościach. Oczyszcza krew i cały organizm Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" Podstępny nowotwór. Przebiega bezobjawowo, bardzo często kończy się śmiercią Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi? Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej? Czy ZAZDROŚĆ może zniszczyć związek? Cała prawda o zazdrośnikach 4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! Przeżyła ŚMIERĆ KLINICZNĄ. Co widziała? Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z! NAJGROŹNIEJSZA choroba przyszłości? Zachoruje 1 na 3 osoby PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę