Tak wygląda najbrzydszy pies świata

Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Quasi Modo to najbrzydszy pies świata. Jego imię nie jest bez znaczenia. Czworonóg został laureatem zawodów w Pentalumie, w Kalifornii. Choć konkurencja była całkiem mocna, to Quasi nie miał sobie równych. Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Pies urodził się z rzadką chorobą kręgosłupa, która wpłynęła na jego kształt ciała i ruchy. Właściciel czworonoga ma powody do dumy. Do domu pojechał z czekiem na 1500 dolarów, a jego pupil wystąpi w popularnym programie Jimmy'ego Kimmela.

Źródło: RUPTLY/x-news

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

DOMOWY MAJONEZ o obniżonej kaloryczności. Aż w dwóch wersjach! Domowe sposoby na ból zęba? Nie potrzebujesz ŚRODKÓW PRZECIWBÓLOWYCH Kobiece spoty wyborcze. Który NAJGORSZY? Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Jak suszyć mokre włosy? One wiedzą to NAJLEPIEJ! „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy? SERCA Polaków starzeją się szybciej. Problem dotyka głównie mężczyzn Próżność czy sposób na dorobienie po 50 roku życia? AMATORZY MODY podbijają sieć Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po" Odchudzanie nie musi być drogie! TANIE ZAMIENNIKI dietetycznych produktów Niewłaściwie przechowywane wydzielają substancje toksyczne. Gdzie trzymać warzywa? Pomysłowe i niebanalne dania z TRUSKAWEK