Tak wygląda najbrzydszy pies świata

Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Quasi Modo to najbrzydszy pies świata. Jego imię nie jest bez znaczenia. Czworonóg został laureatem zawodów w Pentalumie, w Kalifornii. Choć konkurencja była całkiem mocna, to Quasi nie miał sobie równych. Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Pies urodził się z rzadką chorobą kręgosłupa, która wpłynęła na jego kształt ciała i ruchy. Właściciel czworonoga ma powody do dumy. Do domu pojechał z czekiem na 1500 dolarów, a jego pupil wystąpi w popularnym programie Jimmy'ego Kimmela.

Źródło: RUPTLY/x-news

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet Anna Grodzka: "Życie OSOBY TRANSPŁCIOWEJ to ostra jazda bez trzymanki" Zawał serca, udar, impotencja. Oto skutki choroby objawiającej się chrapaniem Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU Jak powstają CZEKOLADOWE JAJKA? Gdy KOT TERRORYZUJE domowników. Jak sobie z nim poradzić? Jej decyzja miała ogromne znaczenie dla chorych Polek. Reakcja była niesamowita! Łagodzi ból, koryguje wady postawy. Wszystko o KINESIOTAPINGU Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie