Tak wygląda najbrzydszy pies świata

Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Quasi Modo to najbrzydszy pies świata. Jego imię nie jest bez znaczenia. Czworonóg został laureatem zawodów w Pentalumie, w Kalifornii. Choć konkurencja była całkiem mocna, to Quasi nie miał sobie równych. Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Pies urodził się z rzadką chorobą kręgosłupa, która wpłynęła na jego kształt ciała i ruchy. Właściciel czworonoga ma powody do dumy. Do domu pojechał z czekiem na 1500 dolarów, a jego pupil wystąpi w popularnym programie Jimmy'ego Kimmela.

Źródło: RUPTLY/x-news

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Michał Piróg z dildem w dłoni w nowym teledysku MASŁOWSKIEJ Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów Zrobili sobie SELFIE na szczycie wieżowca w HONG KONGU Co tak naprawdę MYŚLĄ MĘŻCZYŹNI? Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada Męska płodność jest CORAZ GORSZA? Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure? Zawał serca, udar, impotencja. Oto skutki choroby objawiającej się chrapaniem Na Wielkanoc WYDAMY 363 ZŁOTE Zeszłoroczne KREMY Z FILTREM – wyrzucić czy używać? CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych Jak i gdzie przechowywać warzywa i owoce? Zła temperatura może je popsuć