Tak wygląda najbrzydszy pies świata

Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Quasi Modo to najbrzydszy pies świata. Jego imię nie jest bez znaczenia. Czworonóg został laureatem zawodów w Pentalumie, w Kalifornii. Choć konkurencja była całkiem mocna, to Quasi nie miał sobie równych. Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że jest on "uosobieniem doskonałości w swojej brzydocie".

Pies urodził się z rzadką chorobą kręgosłupa, która wpłynęła na jego kształt ciała i ruchy. Właściciel czworonoga ma powody do dumy. Do domu pojechał z czekiem na 1500 dolarów, a jego pupil wystąpi w popularnym programie Jimmy'ego Kimmela.

Źródło: RUPTLY/x-news

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

BEYONCE reklamuje Brazylię! Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki? BEZSTRESOWE WYCHOWANIE dzieci to błąd? Większość nie wie, jak powinno wyglądać PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA Kontrowersyjna miłość WIĘŹNIAREK. Poznały się na planie filmu Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? Polka zaśpiewała głosami 18 bohaterów NAJPOPULARNIEJSZYCH BAJEK Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj