10-kilogramowy RATLEREK uratował pana przed dzikiem!

Piesek jest pod czujnym okiem weterynarza. Powoli dochodzi do siebie.

Pan Jarosław Szargan nie kryje wzruszenia. Jego mały ratlerek wykazał się wielką odwagą i uratował swojego właściciela przed dzikiem. Do wydarzenia doszło w miejscowości Przyjezierze (woj. kujawsko-pomorskie). Mężczyzna spacerował z psem, gdy nagle na ich drodze pojawił się dzik. Spuszczony ze smyczy pupil zajął rozjuszone zwierzę, co pozwoliło panu Szarganowi uciec.

Po spotkaniu z wielokrotnie cięższym przeciwnikiem niespełna 10-kilogramowy Arnold miał bardzo głębokie rany szarpane bocznej okolicy ciała i stłuczenie narządów wewnętrznych. Na szczęście już czuje się lepiej. Weterynarze zapewniają, że mały bohater szybko wróci do zdrowia.

Źródło: TVN24/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE? Poprawia pamięć, koncentrację, wspomaga leczenie nałogów. Czym jest trening BIOFEEDBACK? Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył Zgłosiło się około 1500 chętnych! PIERWSZY ODCINEK już w kwietniu Nowa gwiazda Bollywood? Tej twarzy NIE ZAPOMNISZ Taylor Swift odwiedziła CHORE DZIECI w szpitalu! Porcje posiłków ODMIERZAJ WŁASNĄ PIĘŚCIĄ. To najlepsze dla żołądka Najtańsza przekąska? Polski bloger poleca OBIERKI Z ZIEMNIAKÓW Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato" Zdrowy zamiennik gorszy od cukru? Zobacz, kto powinien go unikać Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców