10-kilogramowy RATLEREK uratował pana przed dzikiem!

Piesek jest pod czujnym okiem weterynarza. Powoli dochodzi do siebie.

Pan Jarosław Szargan nie kryje wzruszenia. Jego mały ratlerek wykazał się wielką odwagą i uratował swojego właściciela przed dzikiem. Do wydarzenia doszło w miejscowości Przyjezierze (woj. kujawsko-pomorskie). Mężczyzna spacerował z psem, gdy nagle na ich drodze pojawił się dzik. Spuszczony ze smyczy pupil zajął rozjuszone zwierzę, co pozwoliło panu Szarganowi uciec.

Po spotkaniu z wielokrotnie cięższym przeciwnikiem niespełna 10-kilogramowy Arnold miał bardzo głębokie rany szarpane bocznej okolicy ciała i stłuczenie narządów wewnętrznych. Na szczęście już czuje się lepiej. Weterynarze zapewniają, że mały bohater szybko wróci do zdrowia.

Źródło: TVN24/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli? Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce! To NAJCZĘSTSZY NOWOTWÓR u Polek. Wciąż zapominamy o ważnym badaniu NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę Proste patenty na rozciągnięcie butów. Nawet o 2 centymetry! Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY! Jaki BIUSTONOSZ na siłownię? Kobiety często popełniają błąd Zjadłaś owoc cytrusowy? Nie myj zębów! To uszkadza szkliwo Odchudzasz się, jesz w biegu? Narażasz się na groźne niedobory witamin Groźne poparzenia BARSZCZEM SOSNOWSKIEGO. Objawy mogą utrzymać się kilka miesięcy "Pogromczyni Tuska" promuje się w TELEWIZJI TRWAM! Polska hrabianka pokochała potomka Marii Walewskiej. To trzeci polsko-francuski romans w ich rodzinie