Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa

W ciągu kilku nagranie obejrzało ponad 35 milionów Internautów.

Pochodząca z Północnej Karoliny 6-letnia Johanna w ciągu kilku dni podbiła serca internautów na całym świecie. O dziewczynce zrobiło się głośno, po tym jak jej mama opublikowała filmik z przedstawienia, na którym dziewczynka tańczy do przeboju królowej Solu, Arethy Franklin. Oprócz Johanny na scenie są jeszcze dwie dziewczynki, jednak to ona przyciąga uwagę publiczności. Kobieta nie spodziewała się, że nagranie odniesie taki sukces. W ciągu kilku dni filmik obejrzało ponad 35 milionów internautów.  O występie małej Johanny rozpisują się zagraniczne media. Dziewczynka udzieliła już kilku wywiadów.

Johanna jest jedyna w swoim rodzaju, jest bardzo skromna i empatyczna – mówi jej nauczycielka tańca.

Dziewczynka zupełnie nie czuje, że stała się popularna. Jak przyznała jej mama, Johanna bardziej ucieszyła się z wyjścia na lody z okazji zakończenia szkoły. 

Źródło: CCN/X-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Producenci wciąż oszukują. Co trzecia partia żywności źle oznakowana na etykietach Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Zioła spoza Polski szczególnie niebezpieczne. Sprawdź, czego używasz w kuchni CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych Powody, przez które urzędnik nie pozwoli ci ZMIENIĆ NAZWISKA Ameryka ją znienawidziła. Co stało się z "matką chrzestną ateizmu"? Mają najgorszą kuchnię na świecie, ale ta potrawa to wyjątek. Zjadają jej ponad tonę! Najczęstsze błędy rodziców podczas PODAWANIA DZIECKU LEKÓW 2 mln Polaków cierpi na przewlekłą chorobę płuc. Połowa o tym nie wie Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu! DONALD TUSK w X Faktorze!