Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa

W ciągu kilku nagranie obejrzało ponad 35 milionów Internautów.

Pochodząca z Północnej Karoliny 6-letnia Johanna w ciągu kilku dni podbiła serca internautów na całym świecie. O dziewczynce zrobiło się głośno, po tym jak jej mama opublikowała filmik z przedstawienia, na którym dziewczynka tańczy do przeboju królowej Solu, Arethy Franklin. Oprócz Johanny na scenie są jeszcze dwie dziewczynki, jednak to ona przyciąga uwagę publiczności. Kobieta nie spodziewała się, że nagranie odniesie taki sukces. W ciągu kilku dni filmik obejrzało ponad 35 milionów internautów.  O występie małej Johanny rozpisują się zagraniczne media. Dziewczynka udzieliła już kilku wywiadów.

Johanna jest jedyna w swoim rodzaju, jest bardzo skromna i empatyczna – mówi jej nauczycielka tańca.

Dziewczynka zupełnie nie czuje, że stała się popularna. Jak przyznała jej mama, Johanna bardziej ucieszyła się z wyjścia na lody z okazji zakończenia szkoły. 

Źródło: CCN/X-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

KRĘPUJĄCE badanie ginekologiczne niepotrzebne? Diagnozuje się ją częściej, niż faktycznie występuje. Wszystko o SKAZIE BIAŁKOWEJ Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu Podnoszą ciężary i wciąż czują się atrakcyjnie. Tak wyglądają polskie sztangistki Jest zdrowy i nie tuczy. Cała prawda o MAKARONIE Reakcje ludzi na MAKIJAŻ w stylu KIM KARDASHIAN! „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy? Tak pracują niewidomi kucharze. Kamera nagrała, jak radzą sobie w kuchni Najbardziej wzruszający filmik sieci. Żołnierze wracają DO DOMU! MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze Chipsy, frytki, burgery. Ulubione fast foody w zdrowszym wydaniu Lubiany czy znienawidzony? Po ponad 130. dniach przyznał, jak wygląda jego prezydentura