Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa

W ciągu kilku nagranie obejrzało ponad 35 milionów Internautów.

Pochodząca z Północnej Karoliny 6-letnia Johanna w ciągu kilku dni podbiła serca internautów na całym świecie. O dziewczynce zrobiło się głośno, po tym jak jej mama opublikowała filmik z przedstawienia, na którym dziewczynka tańczy do przeboju królowej Solu, Arethy Franklin. Oprócz Johanny na scenie są jeszcze dwie dziewczynki, jednak to ona przyciąga uwagę publiczności. Kobieta nie spodziewała się, że nagranie odniesie taki sukces. W ciągu kilku dni filmik obejrzało ponad 35 milionów internautów.  O występie małej Johanny rozpisują się zagraniczne media. Dziewczynka udzieliła już kilku wywiadów.

Johanna jest jedyna w swoim rodzaju, jest bardzo skromna i empatyczna – mówi jej nauczycielka tańca.

Dziewczynka zupełnie nie czuje, że stała się popularna. Jak przyznała jej mama, Johanna bardziej ucieszyła się z wyjścia na lody z okazji zakończenia szkoły. 

Źródło: CCN/X-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce! Te nasiona leczą imponującą liczbę różnorodnych dolegliwości. Wystarczy zalać je wodą lub uprażyć Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet! Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie Polka zaśpiewała głosami 18 bohaterów NAJPOPULARNIEJSZYCH BAJEK Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ Nowa gwiazda Bollywood? Tej twarzy NIE ZAPOMNISZ Beyonce POPŁAKAŁA SIĘ na ostatnim koncercie trasy koncertowej! Codziennie umiera 130 osób. Częsta choroba, którą CIĘŻKO ZDIAGNOZOWAĆ Staruszkowie udowodnili, że na marzenia nigdy nie jest za późno! Kobiece spoty wyborcze. Który NAJGORSZY? Dziecko nie chodzi lub nie mówi. Kiedy należy zacząć się martwić?