Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego

Jak pisze się słowo "mężczyzna", jak brzmią słowa inwokacji "Pana Tadeusza" oraz co łączy Wisławę Szymborską i Władysława Reymonta?

Matura zbliża się wielkimi krokami. Autorzy vloga "Matura to Bzdura" postanowili więc wyjść na ulice i przepytać młodzież z języka polskiego. Jak pisze się słowo "mężczyzna", jak brzmią słowa inwokacji "Pana Tadeusza" oraz co łączy Wisławę Szymborską i Władysława Reymonta? Jak przepytywani poradzili sobie z pytaniami? Oto szybka powtórka przed tegoroczną maturą z języka polskiego.

Źródło: Matura to Bzdura.tv/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Straciła OBIE NOGI. Mimo to zatańczyła na studniówce Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy! RESTRYKCYJNA USTAWA usunie słodycze ze szkolnych sklepików Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka Nastolatka ZABIJA ZWIERZĘTA i chwali się tym na Facebooku BEYONCE reklamuje Brazylię! DWA tygodnie wystarczą, by OCZYŚCIĆ ORGANIZM. Warto zrobić to jeszcze przed wiosną UNIWERSALNA modelka? Pozuje jako kobieta i mężczyzna Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE Zamiast pomóc, mogą szkodzić. Wszystko o ANTYBIOTYKACH