Majewski śmieje się z MINISTER BIEŃKOWSKIEJ

Po fali krytycznych komentarzy również Szymon Majewski zdecydował się odnieść do wytłumaczenia wielogodzinnych opóźnień pociągów.

Po fali gorących komentarzy również Szymon Majewski zdecydował się odnieść do wytłumaczenia wielogodzinnych opóźnień pociągów, jakie wystosowała minister infrastruktury i rozwoju Elżbieta Bieńkowska.

Majewski, znany również jako MC Dziad, stworzył specjalny utwór pt. “Sorry, taki mamy klimat”, w którym pojawiają się fragmenty słynnego wywiadu z minister.

Mimo mrozów i trudności z dojazdem Mc Dziad zaprasza na prapremierę videoclipu z ministrem Bieńkowską, pt "Sorry taki mamy klimat". Prawdziwy talent rozkwita nawet przy minus 20! - to słowa zachęcające do obejrzenia jego dzieła na jego kanele YouTube.
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI? ALERGII pokarmowej można zapobiegać już w wieku niemowlęcym! Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Jest zdrowy i nie tuczy. Cała prawda o MAKARONIE Wegetarianizm przyczyną BEZPŁODNOŚCI Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Te przekąski można podjadać bez konsekwencji. Są smaczne i niskokaloryczne "Pogromczyni Tuska" promuje się w TELEWIZJI TRWAM!