Majewski śmieje się z MINISTER BIEŃKOWSKIEJ

Po fali krytycznych komentarzy również Szymon Majewski zdecydował się odnieść do wytłumaczenia wielogodzinnych opóźnień pociągów.

Po fali gorących komentarzy również Szymon Majewski zdecydował się odnieść do wytłumaczenia wielogodzinnych opóźnień pociągów, jakie wystosowała minister infrastruktury i rozwoju Elżbieta Bieńkowska.

Majewski, znany również jako MC Dziad, stworzył specjalny utwór pt. “Sorry, taki mamy klimat”, w którym pojawiają się fragmenty słynnego wywiadu z minister.

Mimo mrozów i trudności z dojazdem Mc Dziad zaprasza na prapremierę videoclipu z ministrem Bieńkowską, pt "Sorry taki mamy klimat". Prawdziwy talent rozkwita nawet przy minus 20! - to słowa zachęcające do obejrzenia jego dzieła na jego kanele YouTube.
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak szybko nauczyć się JĘZYKÓW OBCYCH? Szkolne metody są nieskuteczne Efektowny sposób wyrabiania LODÓW Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych! Mocne argumenty dziecka. "Nie posprzątam, bo NIE MAM SIŁY" Jak łatwo ZAOSZCZĘDZIĆ na prądzie? Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka Jak zadbać o stopy latem? Te błędy pięlęgnacyjne niszczą je najbardziej Drewniana deska działa antybakteryjnie. Ale nie możesz jej moczyć i myć w zmywarce Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia Jak obrać mango przy pomocy SZKLANKI? Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH Mężczyzna nie pomaga w domu? To może być twoja wina