Osobne łóżka świadczą o kryzysie w związku? "To może być odświeżające"

Dla niektórych odzielne sypialnie to przełamanie rutyny w związku

Noc spędzona we wspólnym łóżku jest często jedną z nielicznych okazji, by w ciągu doby pobyć tylko we dwoje. Są jednak pary, które wolą spać oddzielnie. Czy zawsze świadczy to o kłopotach w związku? Kiedy najczęściej decydujemy się na oddzielne sypialnie? Na te pytania odpowiadała seksuolog Anna Golan. Według niej warto poczekać z decyzją o takim kroku, gdyż śpiąc osobno, zmniejszamy szansę na seks.

Ja bym radziła wypróbować dostępne metody. Może osoba, która chrapie, powinna wypróbować różne metody leczenia. Są też zatyczki do uszu – radziła Golan.

Są jednak pary, dla których osobne sypialnie wprowadzają element podniecenia i odświeżają relacje.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? AGATA MŁYNARSKA zaliczyła wpadkę na wizji. Sama się z siebie śmiała! Zrobiła facetom dowcip. Tego się NIE SPODZIEWALI! Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Jak łatwo ZAOSZCZĘDZIĆ na prądzie? Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość Seks bez tajemnic. Jak wygląda życie intymne na emeryturze? Beyonce POPŁAKAŁA SIĘ na ostatnim koncercie trasy koncertowej! Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne Afera w łotewskiej polityce. Rzeczniczka rządu na castingu do FILMU PORNOGRAFICZNEGO! Tej wiosny modna będziesz dzięki... drukarce! SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy?