Osobne łóżka świadczą o kryzysie w związku? "To może być odświeżające"

Dla niektórych odzielne sypialnie to przełamanie rutyny w związku

Noc spędzona we wspólnym łóżku jest często jedną z nielicznych okazji, by w ciągu doby pobyć tylko we dwoje. Są jednak pary, które wolą spać oddzielnie. Czy zawsze świadczy to o kłopotach w związku? Kiedy najczęściej decydujemy się na oddzielne sypialnie? Na te pytania odpowiadała seksuolog Anna Golan. Według niej warto poczekać z decyzją o takim kroku, gdyż śpiąc osobno, zmniejszamy szansę na seks.

Ja bym radziła wypróbować dostępne metody. Może osoba, która chrapie, powinna wypróbować różne metody leczenia. Są też zatyczki do uszu – radziła Golan.

Są jednak pary, dla których osobne sypialnie wprowadzają element podniecenia i odświeżają relacje.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Producent o przygotowaniach do "Celebrity Splash". "LICZYMY NA GLEBĘ, bo każdy liczy na glebę" Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu Męska płodność jest CORAZ GORSZA? Jak obrać mango przy pomocy SZKLANKI? Naukowy sposób na prawidłowe KROJENIE TORTU Młodzi rodzice odetchną z ulgą? Te pieluchy są suche nawet 12 godzin! Aż 90 proc. Polaków cierpi na niedobory witaminy D Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja" NAJGROŹNIEJSZA choroba przyszłości? Zachoruje 1 na 3 osoby DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach