Osobne łóżka świadczą o kryzysie w związku? "To może być odświeżające"

Dla niektórych odzielne sypialnie to przełamanie rutyny w związku

Noc spędzona we wspólnym łóżku jest często jedną z nielicznych okazji, by w ciągu doby pobyć tylko we dwoje. Są jednak pary, które wolą spać oddzielnie. Czy zawsze świadczy to o kłopotach w związku? Kiedy najczęściej decydujemy się na oddzielne sypialnie? Na te pytania odpowiadała seksuolog Anna Golan. Według niej warto poczekać z decyzją o takim kroku, gdyż śpiąc osobno, zmniejszamy szansę na seks.

Ja bym radziła wypróbować dostępne metody. Może osoba, która chrapie, powinna wypróbować różne metody leczenia. Są też zatyczki do uszu – radziła Golan.

Są jednak pary, dla których osobne sypialnie wprowadzają element podniecenia i odświeżają relacje.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wykorzystał brak prądu, by uciec od świeżo poślubionej żony Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć? Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu Mobbing w pracy to wciąż tabu. Niektórzy nawet nie wiedzą, że są jego ofiarami "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej! Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT! JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance! Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku Te nasiona leczą imponującą liczbę różnorodnych dolegliwości. Wystarczy zalać je wodą lub uprażyć