Osobne łóżka świadczą o kryzysie w związku? "To może być odświeżające"

Dla niektórych odzielne sypialnie to przełamanie rutyny w związku

Noc spędzona we wspólnym łóżku jest często jedną z nielicznych okazji, by w ciągu doby pobyć tylko we dwoje. Są jednak pary, które wolą spać oddzielnie. Czy zawsze świadczy to o kłopotach w związku? Kiedy najczęściej decydujemy się na oddzielne sypialnie? Na te pytania odpowiadała seksuolog Anna Golan. Według niej warto poczekać z decyzją o takim kroku, gdyż śpiąc osobno, zmniejszamy szansę na seks.

Ja bym radziła wypróbować dostępne metody. Może osoba, która chrapie, powinna wypróbować różne metody leczenia. Są też zatyczki do uszu – radziła Golan.

Są jednak pary, dla których osobne sypialnie wprowadzają element podniecenia i odświeżają relacje.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat Uroda to nie wszystko, pomagają też leczyć. Moda na alpaki zawitała do Polski Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet! Marcin Gortat rzucił wyzwanie POLSKIEMU MINISTROWI PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy Wegetarianizm przyczyną BEZPŁODNOŚCI Ulga podatkowa to tylko jeden z przywilejów. Na co mogą liczyć DAWCY KRWI? Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała... Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Taylor Swift odwiedziła CHORE DZIECI w szpitalu!