Osobne łóżka świadczą o kryzysie w związku? "To może być odświeżające"

Dla niektórych odzielne sypialnie to przełamanie rutyny w związku

Noc spędzona we wspólnym łóżku jest często jedną z nielicznych okazji, by w ciągu doby pobyć tylko we dwoje. Są jednak pary, które wolą spać oddzielnie. Czy zawsze świadczy to o kłopotach w związku? Kiedy najczęściej decydujemy się na oddzielne sypialnie? Na te pytania odpowiadała seksuolog Anna Golan. Według niej warto poczekać z decyzją o takim kroku, gdyż śpiąc osobno, zmniejszamy szansę na seks.

Ja bym radziła wypróbować dostępne metody. Może osoba, która chrapie, powinna wypróbować różne metody leczenia. Są też zatyczki do uszu – radziła Golan.

Są jednak pary, dla których osobne sypialnie wprowadzają element podniecenia i odświeżają relacje.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Trening TABATY szybko wysmukli ciało. Wystarczą 4 minuty dziennie! Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Popularna METODA ODCZULANIA to oszustwo! "To największa bzdura, w jaką uwierzyli ludzie" Na Wielkanoc WYDAMY 363 ZŁOTE Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów Niesamowity 3-LATEK DYSKUTUJE z mamą! Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją? Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję Jest zdrowa, póki nie trafi do puszki. Producenci oszukują i marnują odżywcze wartości SOI