FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp

Fish pedicure polega na usuwaniu martwego naskórka przy pomocy małych rybek.

Fish pedicure polega na moczeniu stóp lub dłoni w akwarium z małymi rybkami. Stworzenia, w naturze żywiące się naskórkiem innych ryb, usuwają martwe części skóry. Metoda, w odróżnieniu od frezarek, jest bezpieczniejsza, gdyż nie uszkadza właściwej warstwy naskórka.

Woda z rybkami jest regularnie filtrowana, przez co zabieg jest w pełni higieniczny. Koszt fish pedicure to około 40 złotych.

Źródło zdjęć: Fotolia

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co jest bardziej kaloryczne - pączki czy faworki? Zobacz, zanim sięgniesz Jak prawidłowo wywieszać flagę narodową? Oto podstawowe zasady Nigdy nie wchodź do wody bez rozgrzewki Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Słynne gwiazdy BEZ MAKIJAŻU! DOMOWY MAJONEZ o obniżonej kaloryczności. Aż w dwóch wersjach! SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM Ciąża spowodowała u niej WSTYDLIWE ZMIANY Zarabiają na spełnianiu fantazji z "50 Twarzy Greya" Tak szkolą muzułmańskie kobiety. Rosyjska reporterka dotarła do źródeł