FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp

Fish pedicure polega na usuwaniu martwego naskórka przy pomocy małych rybek.

Fish pedicure polega na moczeniu stóp lub dłoni w akwarium z małymi rybkami. Stworzenia, w naturze żywiące się naskórkiem innych ryb, usuwają martwe części skóry. Metoda, w odróżnieniu od frezarek, jest bezpieczniejsza, gdyż nie uszkadza właściwej warstwy naskórka.

Woda z rybkami jest regularnie filtrowana, przez co zabieg jest w pełni higieniczny. Koszt fish pedicure to około 40 złotych.

Źródło zdjęć: Fotolia

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Odpowiedni pies do małego mieszkania. Czym kierować się przy wyborze? Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Kontrowersyjna miłość WIĘŹNIAREK. Poznały się na planie filmu Jest zdrowy i nie tuczy. Cała prawda o MAKARONIE Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby" BEYONCE reklamuje Brazylię! ALERGIA może zagrażać życiu. Jak pomóc osobie ze wstrząsem? Proste patenty na rozciągnięcie butów. Nawet o 2 centymetry!