4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność!

Lekarze ostrzegają też przez nieprawidłową dietą i nadwagą.

Lekarze ostrzegają: nieprawidłowa dieta i wysoka masa ciała utrudniają zajście w ciążę. Tkanka tłuszczowa produkuje substancje zaburzające przebieg cyklu oraz takie, które utrudniają zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki. Problematyczna jest też zbyt niska masa ciała, która może spowodować całkowite zatrzymanie miesiączki.

Poczęcie dziecka może utrudnić nadmierna ilość kawy. Już 4 filiżanki dziennie rozregulowują pracę jajowodów. To porcja, którą kobiety wypijają bardzo często w ciągu dnia. Inaczej jest z czerwonym winem. Dzięki obecności antyoksydantów może ułatwić zajście w ciążę, dlatego poleca się wypijanie małych ilości np. do posiłków.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne promuje się rapem! Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep! Przelałaś pieniądze na złe konto i co dalej? Najgorzej jeśli pomyliłaś ostatnie cyfry Męska płodność jest CORAZ GORSZA? MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze Polacy na bakier z wodą i mydłem. "Co 10. rodak NIE MA SZCZOTECZKI do zębów" Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie? Czy IDEALNY chłopak istnieje? Tak, ale... Kupują je na targu lub porywają. Tak Romowie ZDOBYWAJĄ SWOJE ŻONY