4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność!

Lekarze ostrzegają też przez nieprawidłową dietą i nadwagą.

Lekarze ostrzegają: nieprawidłowa dieta i wysoka masa ciała utrudniają zajście w ciążę. Tkanka tłuszczowa produkuje substancje zaburzające przebieg cyklu oraz takie, które utrudniają zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki. Problematyczna jest też zbyt niska masa ciała, która może spowodować całkowite zatrzymanie miesiączki.

Poczęcie dziecka może utrudnić nadmierna ilość kawy. Już 4 filiżanki dziennie rozregulowują pracę jajowodów. To porcja, którą kobiety wypijają bardzo często w ciągu dnia. Inaczej jest z czerwonym winem. Dzięki obecności antyoksydantów może ułatwić zajście w ciążę, dlatego poleca się wypijanie małych ilości np. do posiłków.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Oto nowa piramida żywieniowa. To, co było niepolecane, teraz jest podstawą diety Na ten wstydliwy problem cierpi ponad 4 mln osób. W tym coraz więcej młodych Dla dziecka to prawdziwa trauma. Jak uchronić je przed PORNOGRAFIĄ? PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Domowa ZUPA INSTANT. Wystarczy zalać ją wrzątkiem! Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato" Jej decyzja miała ogromne znaczenie dla chorych Polek. Reakcja była niesamowita! Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z! Jak szybko nauczyć się JĘZYKÓW OBCYCH? Szkolne metody są nieskuteczne