4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność!

Lekarze ostrzegają też przez nieprawidłową dietą i nadwagą.

Lekarze ostrzegają: nieprawidłowa dieta i wysoka masa ciała utrudniają zajście w ciążę. Tkanka tłuszczowa produkuje substancje zaburzające przebieg cyklu oraz takie, które utrudniają zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki. Problematyczna jest też zbyt niska masa ciała, która może spowodować całkowite zatrzymanie miesiączki.

Poczęcie dziecka może utrudnić nadmierna ilość kawy. Już 4 filiżanki dziennie rozregulowują pracę jajowodów. To porcja, którą kobiety wypijają bardzo często w ciągu dnia. Inaczej jest z czerwonym winem. Dzięki obecności antyoksydantów może ułatwić zajście w ciążę, dlatego poleca się wypijanie małych ilości np. do posiłków.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show! Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz Komosa ryżowa i amarantus, czyli pseudozboża Latem nakładasz krem z filtrem. A co z WITAMINĄ D? Częsty błąd chorych na raka może zmniejszać skuteczność terapii Nie mógł żyć dłużej z kobiecym defektem. Dzięki operacji plastycznej wygląda męsko Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć Lubiany czy znienawidzony? Po ponad 130. dniach przyznał, jak wygląda jego prezydentura Ten błąd może kosztować zdrowie. Z czym nie należy łączyć GREJPFRUTA?