4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność!

Lekarze ostrzegają też przez nieprawidłową dietą i nadwagą.

Lekarze ostrzegają: nieprawidłowa dieta i wysoka masa ciała utrudniają zajście w ciążę. Tkanka tłuszczowa produkuje substancje zaburzające przebieg cyklu oraz takie, które utrudniają zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki. Problematyczna jest też zbyt niska masa ciała, która może spowodować całkowite zatrzymanie miesiączki.

Poczęcie dziecka może utrudnić nadmierna ilość kawy. Już 4 filiżanki dziennie rozregulowują pracę jajowodów. To porcja, którą kobiety wypijają bardzo często w ciągu dnia. Inaczej jest z czerwonym winem. Dzięki obecności antyoksydantów może ułatwić zajście w ciążę, dlatego poleca się wypijanie małych ilości np. do posiłków.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Podstępny nowotwór. Przebiega bezobjawowo, bardzo często kończy się śmiercią BANANOWA przekąska dla dbających o linię Naukowy sposób na prawidłowe KROJENIE TORTU Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie Ten człowiek maluje oczami. Wykorzystał innowacyjną technologię Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA? Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość POLKA, która podbiła serce The Rolling Stones! Te rasy psów są NAJGROŹNIEJSZE. Aby je posiadać, musisz mieć pozwolenie Joga śmiechu wyleczy Twoje ciało i duszę. Wystarczy 10 minut dziennie