4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność!

Lekarze ostrzegają też przez nieprawidłową dietą i nadwagą.

Lekarze ostrzegają: nieprawidłowa dieta i wysoka masa ciała utrudniają zajście w ciążę. Tkanka tłuszczowa produkuje substancje zaburzające przebieg cyklu oraz takie, które utrudniają zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki. Problematyczna jest też zbyt niska masa ciała, która może spowodować całkowite zatrzymanie miesiączki.

Poczęcie dziecka może utrudnić nadmierna ilość kawy. Już 4 filiżanki dziennie rozregulowują pracę jajowodów. To porcja, którą kobiety wypijają bardzo często w ciągu dnia. Inaczej jest z czerwonym winem. Dzięki obecności antyoksydantów może ułatwić zajście w ciążę, dlatego poleca się wypijanie małych ilości np. do posiłków.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne Jak wybrać fotelik rowerowy dla dziecka? Te funkcje musi mieć obowiązkowo Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK Chipsy, frytki, burgery. Ulubione fast foody w zdrowszym wydaniu Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ! W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! Została striptizerką, bo znudziła ją praca! MOKRE BUTY? Tak je wysuszysz i nadasz piękny zapach Obawiasz się pryskanych owoców i warzyw? Zobacz, zanim wybierzesz się do sklepu Wzruszająca historia NIEWIDOMEGO PSA