4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność!

Lekarze ostrzegają też przez nieprawidłową dietą i nadwagą.

Lekarze ostrzegają: nieprawidłowa dieta i wysoka masa ciała utrudniają zajście w ciążę. Tkanka tłuszczowa produkuje substancje zaburzające przebieg cyklu oraz takie, które utrudniają zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki. Problematyczna jest też zbyt niska masa ciała, która może spowodować całkowite zatrzymanie miesiączki.

Poczęcie dziecka może utrudnić nadmierna ilość kawy. Już 4 filiżanki dziennie rozregulowują pracę jajowodów. To porcja, którą kobiety wypijają bardzo często w ciągu dnia. Inaczej jest z czerwonym winem. Dzięki obecności antyoksydantów może ułatwić zajście w ciążę, dlatego poleca się wypijanie małych ilości np. do posiłków.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki ALERGII pokarmowej można zapobiegać już w wieku niemowlęcym! KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć Anna Mucha wystąpiła w POLSKIM HORRORZE! Urszula Radwańska bez bielizny na uroczystej gali Wimbledonu! W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci Czy mając małą wadę wzroku, należy nosić OKULARY? Poznaj fakty i mity Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA Kiedy kosmetyk nie nadaje się już do użycia? Liczy się data otwarcia opakowania W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne