4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność!

Lekarze ostrzegają też przez nieprawidłową dietą i nadwagą.

Lekarze ostrzegają: nieprawidłowa dieta i wysoka masa ciała utrudniają zajście w ciążę. Tkanka tłuszczowa produkuje substancje zaburzające przebieg cyklu oraz takie, które utrudniają zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki. Problematyczna jest też zbyt niska masa ciała, która może spowodować całkowite zatrzymanie miesiączki.

Poczęcie dziecka może utrudnić nadmierna ilość kawy. Już 4 filiżanki dziennie rozregulowują pracę jajowodów. To porcja, którą kobiety wypijają bardzo często w ciągu dnia. Inaczej jest z czerwonym winem. Dzięki obecności antyoksydantów może ułatwić zajście w ciążę, dlatego poleca się wypijanie małych ilości np. do posiłków.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni. Dlaczego jesteśmy NIEWIERNE? Urządź sobie domowe SPA. Cztery pomysły na piękne włosy i skórę Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH Nie tylko kolor ma znaczenie. Jakich BANANÓW nie powinniśmy kupować? SZEPTANE MODLITWY i zaklęcia. Tak leczą na polskiej wsi Kiedyś złote korony, teraz szmaragdy i platyna. BIŻUTERIA NA ZĘBACH wraca do łask Rośnie popularność DOUL w Polsce! Dzięki nim poród będzie łatwiejszy BEYONCE reklamuje Brazylię! Chronią przed rakiem, odchudzają. Zdrowotne właściwości POMARAŃCZY Tradycyjne suplementy to przeszłość. Nowa receptura działa już po kilku minutach Widzowie mdleli na premierze FILMU. Wszystko przez szokujące sceny