4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność!

Lekarze ostrzegają też przez nieprawidłową dietą i nadwagą.

Lekarze ostrzegają: nieprawidłowa dieta i wysoka masa ciała utrudniają zajście w ciążę. Tkanka tłuszczowa produkuje substancje zaburzające przebieg cyklu oraz takie, które utrudniają zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki. Problematyczna jest też zbyt niska masa ciała, która może spowodować całkowite zatrzymanie miesiączki.

Poczęcie dziecka może utrudnić nadmierna ilość kawy. Już 4 filiżanki dziennie rozregulowują pracę jajowodów. To porcja, którą kobiety wypijają bardzo często w ciągu dnia. Inaczej jest z czerwonym winem. Dzięki obecności antyoksydantów może ułatwić zajście w ciążę, dlatego poleca się wypijanie małych ilości np. do posiłków.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Popularna METODA ODCZULANIA to oszustwo! "To największa bzdura, w jaką uwierzyli ludzie" Łykamy je codziennie. W zbyt dużych ilościach poważnie szkodzą Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... Polskie Towarzystwo Kardiologiczne promuje się rapem! Jak gwiazdy zwracają się do swoich TEŚCIÓW? 81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy? Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę! Zjadłaś owoc cytrusowy? Nie myj zębów! To uszkadza szkliwo Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" Najczęstsze błędy rodziców podczas PODAWANIA DZIECKU LEKÓW Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione