4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność!

Lekarze ostrzegają też przez nieprawidłową dietą i nadwagą.

Lekarze ostrzegają: nieprawidłowa dieta i wysoka masa ciała utrudniają zajście w ciążę. Tkanka tłuszczowa produkuje substancje zaburzające przebieg cyklu oraz takie, które utrudniają zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki. Problematyczna jest też zbyt niska masa ciała, która może spowodować całkowite zatrzymanie miesiączki.

Poczęcie dziecka może utrudnić nadmierna ilość kawy. Już 4 filiżanki dziennie rozregulowują pracę jajowodów. To porcja, którą kobiety wypijają bardzo często w ciągu dnia. Inaczej jest z czerwonym winem. Dzięki obecności antyoksydantów może ułatwić zajście w ciążę, dlatego poleca się wypijanie małych ilości np. do posiłków.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polacy na bakier z wodą i mydłem. "Co 10. rodak NIE MA SZCZOTECZKI do zębów" Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY AGATA MŁYNARSKA zaliczyła wpadkę na wizji. Sama się z siebie śmiała! Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy! ZAJĄCZEK Z SERWETKI na wielkanocny stół Są zawsze przygotowani na najgorsze. Kim są PREPPERSI? Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK Siedmioletnia dziewczynka z Surinamu uczy polskie dzieci tolerancji Co by było, gdyby kobiety MÓWIŁY, CO MYŚLĄ? W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry Polska podróżniczka ostro o "człowieku pożartym przez anakondę"