W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne

Przeciwwskazaniem do ćwiczeń są krwawienia oraz ciąże mnogie.

Wiele przyszłych mam zastanawia się, czy może ćwiczyć w ciąży. Specjaliści nie widzą przeciwwskazań, pod warunkiem, że każdą aktywność skonsultujemy z lekarzem. Trening wzmacniający mięśnie ramion przyda się po urodzeniu dziecka, które będzie wymagało noszenia na rękach. Niewskazane są natomiast ćwiczenia brzucha, gdyż to utrudni powrócenie do figury sprzed ciąży.

By nie narażać się na wstrząsy, zrezygnujmy też z jazdy na rowerze. Przeciwwskazaniem do ćwiczeń są też krwawienia oraz ciąże mnogie.

Źródło zdjęć: Shutterstock 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

MOKRE BUTY? Tak je wysuszysz i nadasz piękny zapach 25 sposobów na wiązanie KOBIECEGO SZALA Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO! Niezwykłe zastosowanie kukurydzy. Może zmniejszyć efekt cieplarniany! Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK Uczestniczka WARSAW SHORE w teledysku polskiego boysbandu! Prosta HISZPAŃSKA PRZEKĄSKA z kilku ziemniaków, jajek i sera! Ma niewiele kalorii, pokrywa 120 proc. dziennego zapotrzebowania na witaminę C Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy! Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? Odchudzasz się, jesz w biegu? Narażasz się na groźne niedobory witamin