W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne

Przeciwwskazaniem do ćwiczeń są krwawienia oraz ciąże mnogie.

Wiele przyszłych mam zastanawia się, czy może ćwiczyć w ciąży. Specjaliści nie widzą przeciwwskazań, pod warunkiem, że każdą aktywność skonsultujemy z lekarzem. Trening wzmacniający mięśnie ramion przyda się po urodzeniu dziecka, które będzie wymagało noszenia na rękach. Niewskazane są natomiast ćwiczenia brzucha, gdyż to utrudni powrócenie do figury sprzed ciąży.

By nie narażać się na wstrząsy, zrezygnujmy też z jazdy na rowerze. Przeciwwskazaniem do ćwiczeń są też krwawienia oraz ciąże mnogie.

Źródło zdjęć: Shutterstock 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”! Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska? W niej tkwi sekret udanych WYPIEKÓW. Jak wybrać tę odpowiednią? Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę? MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu! Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej Chorych jest coraz więcej. Wyleczą tylko połowę Polaków cierpiących na czerniaka Spadła samochodem w 50-metrową przepaść. Wydostała się dopiero po 3 dniach Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo?