Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA?

Wielbiciele psów powinni zwrócić uwagę, by zwierzę nie śliniło się nadmiernie i nie traciło dużo włosów.

Kochasz zwierzęta, ale zdiagnozowano u ciebie alergię? Spróbuj wybrać takiego pupila, który nie będzie działał uczulająco. Miłośnicy kotów powinni wybrać nevę masquarade lub kota syberyjskiego. Sprawdzą się także rasy gubiące mniej sierści, między innymi devon rex lub cornish rex. Istotny jest też kolor – mniej uczulający będzie biały pupil.

Wielbiciele psów z kolei powinni zwrócić uwagę na to, by zwierzę nie śliniło się nadmiernie i nie traciło dużo włosów. Odpowiednie są np. yorkshire terriery czy grzywacze chińskie.

Źródło: InfoWire.pl

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zrobili sobie SELFIE na szczycie wieżowca w HONG KONGU JEJ SYNOWIE są homoseksualistami Pragnął mieć dzieci. OTYŁOŚĆ wywołała u niego zakażenie genitaliów Tak szkolą muzułmańskie kobiety. Rosyjska reporterka dotarła do źródeł Ameryka ją znienawidziła. Co stało się z "matką chrzestną ateizmu"? Sądzisz, że jesteś dobrym człowiekiem? Jeden test i odpowiedź nie będzie oczywista Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Skarżysz się na BÓL PLECÓW? Na dłuższą metę odpoczynek nie wystarczy Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili?