Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA?

Wielbiciele psów powinni zwrócić uwagę, by zwierzę nie śliniło się nadmiernie i nie traciło dużo włosów.

Kochasz zwierzęta, ale zdiagnozowano u ciebie alergię? Spróbuj wybrać takiego pupila, który nie będzie działał uczulająco. Miłośnicy kotów powinni wybrać nevę masquarade lub kota syberyjskiego. Sprawdzą się także rasy gubiące mniej sierści, między innymi devon rex lub cornish rex. Istotny jest też kolor – mniej uczulający będzie biały pupil.

Wielbiciele psów z kolei powinni zwrócić uwagę na to, by zwierzę nie śliniło się nadmiernie i nie traciło dużo włosów. Odpowiednie są np. yorkshire terriery czy grzywacze chińskie.

Źródło: InfoWire.pl

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zdrowy zamiennik gorszy od cukru? Zobacz, kto powinien go unikać Jest zdrowy i nie tuczy. Cała prawda o MAKARONIE PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę Swędzenie ustanie natychmiast. Zobacz niezawodny sposób na przykre objawy ukąszeń W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON! Jak łatwo ZATRUĆ SIĘ we własnej kuchni? Najczęściej popełniane błędy Nigdy nie wchodź do wody bez rozgrzewki ŻELAZKO: fakty i mity. Sprawdź, zanim kupisz Diagnozuje się ją częściej, niż faktycznie występuje. Wszystko o SKAZIE BIAŁKOWEJ Tak powstaje popularny "eliksir młodości". Sekret drogocennego olejku arganowego