Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA?

Wielbiciele psów powinni zwrócić uwagę, by zwierzę nie śliniło się nadmiernie i nie traciło dużo włosów.

Kochasz zwierzęta, ale zdiagnozowano u ciebie alergię? Spróbuj wybrać takiego pupila, który nie będzie działał uczulająco. Miłośnicy kotów powinni wybrać nevę masquarade lub kota syberyjskiego. Sprawdzą się także rasy gubiące mniej sierści, między innymi devon rex lub cornish rex. Istotny jest też kolor – mniej uczulający będzie biały pupil.

Wielbiciele psów z kolei powinni zwrócić uwagę na to, by zwierzę nie śliniło się nadmiernie i nie traciło dużo włosów. Odpowiednie są np. yorkshire terriery czy grzywacze chińskie.

Źródło: InfoWire.pl

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Taylor Swift odwiedziła CHORE DZIECI w szpitalu! Kiedy wrócić do ćwiczeń po porodzie? Jest kilka ważnych zasad EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" Domowe sposoby na ból zęba? Nie potrzebujesz ŚRODKÓW PRZECIWBÓLOWYCH Anna Mucha wystąpiła w POLSKIM HORRORZE! MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze Nałóg tak silny jak alkoholizm. Dotyka KOBIETY i osoby NIESTABILNE EMOCJONALNIE Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci! HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! 4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka