Zaczynała blogować z Kasią Tusk. Teraz radzi sobie sama

Zosia Cudny promuje "Przepisy na cztery pory roku".

Zosia Cudny, przyjaciółka Kasi Tusk a jednocześnie siostra jej narzeczonego,  jest autorką jednego z najbardziej popularnych blogów kulinarnych w Polsce, Makecookingeasier.pl. Jej czytelnicy znajdą tam przepisy na proste, a co najważniejsze  - oparte na naturalnych składnikach  potrawy.

Kobieta wydała właśnie książkę Przepisy na cztery pory roku. Posłuchajcie, kim chciała zostać zanim zaczęła gotować oraz jak czuje się w roli pisarki.

Źródło zdjęć: http://www.makecookingeasier.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”! Taylor Swift odwiedziła CHORE DZIECI w szpitalu! Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! KRĘPUJĄCE badanie ginekologiczne niepotrzebne? Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy! OBUDZIŁA SIĘ w trakcie cesarskiego cięcia. „Ten ból był nie do zniesienia” „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy? Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI MOKRE BUTY? Tak je wysuszysz i nadasz piękny zapach Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie? DOMOWY MAJONEZ o obniżonej kaloryczności. Aż w dwóch wersjach! Przelałaś pieniądze na złe konto i co dalej? Najgorzej jeśli pomyliłaś ostatnie cyfry