Zaczynała blogować z Kasią Tusk. Teraz radzi sobie sama

Zosia Cudny promuje "Przepisy na cztery pory roku".

Zosia Cudny, przyjaciółka Kasi Tusk a jednocześnie siostra jej narzeczonego,  jest autorką jednego z najbardziej popularnych blogów kulinarnych w Polsce, Makecookingeasier.pl. Jej czytelnicy znajdą tam przepisy na proste, a co najważniejsze  - oparte na naturalnych składnikach  potrawy.

Kobieta wydała właśnie książkę Przepisy na cztery pory roku. Posłuchajcie, kim chciała zostać zanim zaczęła gotować oraz jak czuje się w roli pisarki.

Źródło zdjęć: http://www.makecookingeasier.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU Nałóg tak silny jak alkoholizm. Dotyka KOBIETY i osoby NIESTABILNE EMOCJONALNIE Zatrważające dane: w ciągu pięciu lat połowa osób wraca do nałogu Nie chcą poświęcać się karierze i stawiają na pasje. POKOLENIE Y wkrótce zdominuje rynek pracy Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Polacy na bakier z aktywnością fizyczną. To częsty powód chorób Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes Tradycyjne suplementy to przeszłość. Nowa receptura działa już po kilku minutach Tajemnice hermetycznego świata SCJENTOLOGII. "Czytanie w myślach, porzucanie dzieci, bytowanie poza przestrzenią" Nie tylko kolor ma znaczenie. Jakich BANANÓW nie powinniśmy kupować? Plemienne wojny, porwania i epidemie. Mimo niebezpieczeństw nie chcą wracać do Polski Kiedy kosmetyk nie nadaje się już do użycia? Liczy się data otwarcia opakowania