Zaczynała blogować z Kasią Tusk. Teraz radzi sobie sama

Zosia Cudny promuje "Przepisy na cztery pory roku".

Zosia Cudny, przyjaciółka Kasi Tusk a jednocześnie siostra jej narzeczonego,  jest autorką jednego z najbardziej popularnych blogów kulinarnych w Polsce, Makecookingeasier.pl. Jej czytelnicy znajdą tam przepisy na proste, a co najważniejsze  - oparte na naturalnych składnikach  potrawy.

Kobieta wydała właśnie książkę Przepisy na cztery pory roku. Posłuchajcie, kim chciała zostać zanim zaczęła gotować oraz jak czuje się w roli pisarki.

Źródło zdjęć: http://www.makecookingeasier.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Przerażające fakty na temat pracy LEKARZY Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska? Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy Tak powstaje popularny "eliksir młodości". Sekret drogocennego olejku arganowego To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę Masz BOLESNE MIESIĄCZKI? To może być objaw groźnej choroby Nastolatka ZABIJA ZWIERZĘTA i chwali się tym na Facebooku Mają zakaz jedzenia, picia i uprawiania seksu. Jak wygląda RAMADAN w Polsce? Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE!