Danuta Wałęsa zachęca kobiety do rodzenia dzieci!

"Dzieci i szklanek nigdy nie jest za dużo" - mówi.

Danuta Wałęsa, matka ośmiorga dzieci i żona byłego prezydenta, bardzo ceni wartości rodzinne. Gdy kilka lat temu w autobiograficznej książce opisała trudy małżeństwa z człowiekiem, który całkowicie poświęcił się pracy, zyskała ogromny szacunek wielu kobiet. Jak przyznaje, czytelniczki do dziś dziękują jej za szczerość w "Marzeniach i polityce".

W rozmowie z dziennikarką TVN żona Lecha Wałęsy powiedziała, że nigdy nie żałowała, że stworzyła tak liczną rodzinę. Zwróciła się do kobiet z apelem, by nie przestawały na jednym dziecku.

Dzieci i szklanek nigdy nie jest za dużo. Nie wyobrażam sobie mieć tylko jedno dziecko. Dzieci się rozejdą. Miałam ośmioro, teraz jestem sama – wyznaje Danuta Wałęsa.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne Napis „bez konserwantów” to tylko chwyt marketingowy. Wybierając sok, patrz na kolor Naturalny lek o niezwykłych właściwościach. Oczyszcza krew i cały organizm Ponad połowa Polaków cierpi na syndrom poniedziałku. Stres zaczyna się już w niedzielę Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu Ten człowiek maluje oczami. Wykorzystał innowacyjną technologię Niepełnosprawne zwierzęta są bardziej związane z człowiekiem Boisz się otyłości po ciąży? Tak się przed nią uchronisz Powody, przez które urzędnik nie pozwoli ci ZMIENIĆ NAZWISKA Zdrowy zamiennik gorszy od cukru? Zobacz, kto powinien go unikać Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki" Są zdrowe tylko pozornie. Ilość cukru w nich zawarta wielokrotnie przekracza normę Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi? Płukanie nie wystarczy. Jak EKOLOGICZNIE zmyć pestycydy z owoców i warzyw? Ma niewiele kalorii, pokrywa 120 proc. dziennego zapotrzebowania na witaminę C Tak szkolą muzułmańskie kobiety. Rosyjska reporterka dotarła do źródeł Anna Komorowska: "Na trudne sytuacje nasza rodzina jest idealna!" Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco! Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy Jak radzić sobie z bólem pleców W CIĄŻY? Proste ćwiczenia przyniosą ulgę