Danuta Wałęsa zachęca kobiety do rodzenia dzieci!

"Dzieci i szklanek nigdy nie jest za dużo" - mówi.

Danuta Wałęsa, matka ośmiorga dzieci i żona byłego prezydenta, bardzo ceni wartości rodzinne. Gdy kilka lat temu w autobiograficznej książce opisała trudy małżeństwa z człowiekiem, który całkowicie poświęcił się pracy, zyskała ogromny szacunek wielu kobiet. Jak przyznaje, czytelniczki do dziś dziękują jej za szczerość w "Marzeniach i polityce".

W rozmowie z dziennikarką TVN żona Lecha Wałęsy powiedziała, że nigdy nie żałowała, że stworzyła tak liczną rodzinę. Zwróciła się do kobiet z apelem, by nie przestawały na jednym dziecku.

Dzieci i szklanek nigdy nie jest za dużo. Nie wyobrażam sobie mieć tylko jedno dziecko. Dzieci się rozejdą. Miałam ośmioro, teraz jestem sama – wyznaje Danuta Wałęsa.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak dbać o oczy? Wystarczy zdrowa dieta Seks bez tajemnic. Jak wygląda życie intymne na emeryturze? DWA tygodnie wystarczą, by OCZYŚCIĆ ORGANIZM. Warto zrobić to jeszcze przed wiosną Mają zakaz jedzenia, picia i uprawiania seksu. Jak wygląda RAMADAN w Polsce? Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA? Skuteczny sposób, jak uchronić się przed kosztownymi SMS-ami Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” Jak ukryć BIUSTONOSZ pod sukienką? Warto znać te gadżety Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko? Nie tylko. Nadmierna higiena jest przyczyną wielu chorób MŁODZI OJCOWIE chętniej opiekują się dziećmi. Wszystko dzięki DŁUŻSZEMU URLOPOWI Jest zdrowy i nie tuczy. Cała prawda o MAKARONIE Ameryka ją znienawidziła. Co stało się z "matką chrzestną ateizmu"?