Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów!

Banalnie proste wykonanie, a efekt.... Sprawdźcie!

Zanim zetniesz włosy, wolisz sprawdzić, czy będzie  ci do twarzy z grzywką? A może szukasz pomysłu na odświeżenie wyglądu?

Oto prosty sposób na zrobienie grzywki z długich włosów. Potrzebujesz tylko dwóch gumek do włosów i odrobinę lakieru do utrwalenia fryzury.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Urządź sobie domowe SPA. Cztery pomysły na piękne włosy i skórę KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku Pozbądź się TOKSYN. Proste i tanie sposoby dostępne w każdej kuchni Kolejna sesja 81-LETNIEJ Heleny Norowicz. Pojawiła się NA OKŁADCE magazynu kobiecego! PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej Spadła samochodem w 50-metrową przepaść. Wydostała się dopiero po 3 dniach MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu! Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze! Rewolucyjna metoda odchudzania. Potrzebujesz jedynie… ścierek kuchennych Największa tajemnica chrzecijaństwa. Jaka jest prawda?