Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów!

Banalnie proste wykonanie, a efekt.... Sprawdźcie!

Zanim zetniesz włosy, wolisz sprawdzić, czy będzie  ci do twarzy z grzywką? A może szukasz pomysłu na odświeżenie wyglądu?

Oto prosty sposób na zrobienie grzywki z długich włosów. Potrzebujesz tylko dwóch gumek do włosów i odrobinę lakieru do utrwalenia fryzury.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pomaga rodzić i zna prawa kobiet w ciąży. Kim jest DOULA? Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU Rośnie popularność DOUL w Polsce! Dzięki nim poród będzie łatwiejszy Zaczyna się NIEŚWIADOMIE i trwa tylko 6 miesięcy! Oto naukowa prawda o "zakochaniu" Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ! Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH Jak często prać ręczniki, pościel i piżamę? "To prawdziwe siedlisko bakterii"