Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów!

Banalnie proste wykonanie, a efekt.... Sprawdźcie!

Zanim zetniesz włosy, wolisz sprawdzić, czy będzie  ci do twarzy z grzywką? A może szukasz pomysłu na odświeżenie wyglądu?

Oto prosty sposób na zrobienie grzywki z długich włosów. Potrzebujesz tylko dwóch gumek do włosów i odrobinę lakieru do utrwalenia fryzury.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jest nowy TELEDYSK EDYTY GÓRNIAK! Nagrała go w USA Pierwszy taki poród w historii. Matka prosi o ANONIMOWOŚĆ Bezsenność przyczyną otyłości? Badania to potwierdzają Energetyk zamiast kawy? To najgorszy sposób na pobudzenie organizmu BADACZE MÓZGU zapowiedzieli, że wyleczą niewidomych i sparaliżowanych Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów OBUDZIŁA SIĘ w trakcie cesarskiego cięcia. „Ten ból był nie do zniesienia” ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją? Smaczna alternatywa dla zwykłego RYŻU. Włosi go uwielbiają Tajemnice hermetycznego świata SCJENTOLOGII. "Czytanie w myślach, porzucanie dzieci, bytowanie poza przestrzenią"