Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów!

Banalnie proste wykonanie, a efekt.... Sprawdźcie!

Zanim zetniesz włosy, wolisz sprawdzić, czy będzie  ci do twarzy z grzywką? A może szukasz pomysłu na odświeżenie wyglądu?

Oto prosty sposób na zrobienie grzywki z długich włosów. Potrzebujesz tylko dwóch gumek do włosów i odrobinę lakieru do utrwalenia fryzury.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Beztroska praca ochroniarzy polskich gwiazd Rewolucyjna metoda odchudzania. Potrzebujesz jedynie… ścierek kuchennych Jak zaoszczędzić na weselu? Jest prosty sposób! Gdy KOT TERRORYZUJE domowników. Jak sobie z nim poradzić? Jest prekursorką artystycznego SELFIE. Jej zdjęcie konkuruje z kultowymi fotografiami świata W której ławce siedzi twoje dziecko? Miejsce w sali lekcyjnej ma znaczenie Tak przygotowywali się do otwarcia pierwszego fast foodu w Polsce. Archiwalna relacja pracowników Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw 4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! Kupują je na targu lub porywają. Tak Romowie ZDOBYWAJĄ SWOJE ŻONY MASAŻ STÓP. Przyjemność, która może uleczyć całe ciało