NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”!

W ciągu zaledwie 24 godzin wideoklip obejrzano ponad 19 milionów razy. Po trzech dniach od publikacji licznik YouTube pokazuje aż 57 milionów odtworzeń!

W ciągu zaledwie 24 godzin wideoklip obejrzano ponad 19 milionów razy. Po trzech dniach od publikacji licznik YouTube pokazuje już aż 57 milionów odtworzeń!

Miley Cyrus nie przestaje szokować. W teledysku, który wyreżyserował Terry Richardson, była gwiazdka Disneya najpierw paraduje w samej bieliźnie, a w kulminacyjnej scenie zawisnąć na tytułowej kuli w całkowitym negliżu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy" STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! Zaczyna się NIEŚWIADOMIE i trwa tylko 6 miesięcy! Oto naukowa prawda o "zakochaniu" Oto nowa piramida żywieniowa. To, co było niepolecane, teraz jest podstawą diety Gdzie spędzić urlop nad POLSKIM MORZEM? Mapa najlepszych kąpielisk Mobbing w pracy to wciąż tabu. Niektórzy nawet nie wiedzą, że są jego ofiarami Ma 93 lata, przeszła operację mózgu i właśnie pobiła REKORD NA SIŁOWNI! Najzdrowszy zamiennik mięsa? Zobacz, zanim włączysz go do diety Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś Dzięki niej zachowasz młodość i figurę. Ile dobra ma w sobie kukurydza?