NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”!

W ciągu zaledwie 24 godzin wideoklip obejrzano ponad 19 milionów razy. Po trzech dniach od publikacji licznik YouTube pokazuje aż 57 milionów odtworzeń!

W ciągu zaledwie 24 godzin wideoklip obejrzano ponad 19 milionów razy. Po trzech dniach od publikacji licznik YouTube pokazuje już aż 57 milionów odtworzeń!

Miley Cyrus nie przestaje szokować. W teledysku, który wyreżyserował Terry Richardson, była gwiazdka Disneya najpierw paraduje w samej bieliźnie, a w kulminacyjnej scenie zawisnąć na tytułowej kuli w całkowitym negliżu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT? FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp Witaminowa bomba zamiast masła. Trzy pomysły na PASTY DO KANAPEK Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE 21-letnia modelka z Radomia podbija Indie Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” Nie chcą poświęcać się karierze i stawiają na pasje. POKOLENIE Y wkrótce zdominuje rynek pracy OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze? Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? Polska hrabianka pokochała potomka Marii Walewskiej. To trzeci polsko-francuski romans w ich rodzinie Joga śmiechu wyleczy Twoje ciało i duszę. Wystarczy 10 minut dziennie