NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”!

W ciągu zaledwie 24 godzin wideoklip obejrzano ponad 19 milionów razy. Po trzech dniach od publikacji licznik YouTube pokazuje aż 57 milionów odtworzeń!

W ciągu zaledwie 24 godzin wideoklip obejrzano ponad 19 milionów razy. Po trzech dniach od publikacji licznik YouTube pokazuje już aż 57 milionów odtworzeń!

Miley Cyrus nie przestaje szokować. W teledysku, który wyreżyserował Terry Richardson, była gwiazdka Disneya najpierw paraduje w samej bieliźnie, a w kulminacyjnej scenie zawisnąć na tytułowej kuli w całkowitym negliżu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Anna Grodzka: "Życie OSOBY TRANSPŁCIOWEJ to ostra jazda bez trzymanki" Producenci wciąż oszukują. Co trzecia partia żywności źle oznakowana na etykietach Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu! Zwiększają temperaturę mózgu i wpływają na zdrowie. Najmniej szkodliwe są... kuchenki mikrofalowe Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Próżność czy sposób na dorobienie po 50 roku życia? AMATORZY MODY podbijają sieć CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych ALERGIA może zagrażać życiu. Jak pomóc osobie ze wstrząsem? Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI? Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból Ostatni CZAS NA ODCZULENIE dla alergików. Zostało tylko kilka dni