NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”!

W ciągu zaledwie 24 godzin wideoklip obejrzano ponad 19 milionów razy. Po trzech dniach od publikacji licznik YouTube pokazuje aż 57 milionów odtworzeń!

W ciągu zaledwie 24 godzin wideoklip obejrzano ponad 19 milionów razy. Po trzech dniach od publikacji licznik YouTube pokazuje już aż 57 milionów odtworzeń!

Miley Cyrus nie przestaje szokować. W teledysku, który wyreżyserował Terry Richardson, była gwiazdka Disneya najpierw paraduje w samej bieliźnie, a w kulminacyjnej scenie zawisnąć na tytułowej kuli w całkowitym negliżu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie Dwa testy i masz pewność, że wybrałaś dobry miód Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo” PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej Ma niewiele kalorii, pokrywa 120 proc. dziennego zapotrzebowania na witaminę C Chińczycy pokochali 8-latkę z Polski. Powtórzy sukces Bayer Full? Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI? Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy! Obawiasz się pryskanych owoców i warzyw? Zobacz, zanim wybierzesz się do sklepu Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej! Pani Aleksandra została brutalnie zgwałcona. Po skandalicznym wyroku przerywa milczenie