NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”!

W ciągu zaledwie 24 godzin wideoklip obejrzano ponad 19 milionów razy. Po trzech dniach od publikacji licznik YouTube pokazuje aż 57 milionów odtworzeń!

W ciągu zaledwie 24 godzin wideoklip obejrzano ponad 19 milionów razy. Po trzech dniach od publikacji licznik YouTube pokazuje już aż 57 milionów odtworzeń!

Miley Cyrus nie przestaje szokować. W teledysku, który wyreżyserował Terry Richardson, była gwiazdka Disneya najpierw paraduje w samej bieliźnie, a w kulminacyjnej scenie zawisnąć na tytułowej kuli w całkowitym negliżu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polska dziennikarka miała romans z ROSYJSKIM SNAJPEREM Niezwykłe zastosowanie kukurydzy. Może zmniejszyć efekt cieplarniany! Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Sądzisz, że jesteś dobrym człowiekiem? Jeden test i odpowiedź nie będzie oczywista Niezwykły projekt młodych Polaków. RAPUJĄ w języku MIGOWYM Jakie PIECZYWO jest najzdrowsze? Zobacz, jak to sprawdzić Na Wielkanoc WYDAMY 363 ZŁOTE Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość Nastolatka ZABIJA ZWIERZĘTA i chwali się tym na Facebooku Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol Niezwykłe włosy mieszkanki Indii Zamieszczasz ZDJĘCIA W SIECI? Możesz łatwo złamać prawo