NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”!

W ciągu zaledwie 24 godzin wideoklip obejrzano ponad 19 milionów razy. Po trzech dniach od publikacji licznik YouTube pokazuje aż 57 milionów odtworzeń!

W ciągu zaledwie 24 godzin wideoklip obejrzano ponad 19 milionów razy. Po trzech dniach od publikacji licznik YouTube pokazuje już aż 57 milionów odtworzeń!

Miley Cyrus nie przestaje szokować. W teledysku, który wyreżyserował Terry Richardson, była gwiazdka Disneya najpierw paraduje w samej bieliźnie, a w kulminacyjnej scenie zawisnąć na tytułowej kuli w całkowitym negliżu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken" Przelałaś pieniądze na złe konto i co dalej? Najgorzej jeśli pomyliłaś ostatnie cyfry Ten zabieg to nie tylko pedicure. Może uchronić przed amputacją stopy Podstępny nowotwór. Przebiega bezobjawowo, bardzo często kończy się śmiercią Częsty błąd posiadaczek cery tłustej. Wybierają niewłaściwy KREM Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! Jak wybrać DOBRY NÓŻ? Pamietaj, by nie myć go w zmywarce Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Jak powstają CZEKOLADOWE JAJKA?