NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”!

W ciągu zaledwie 24 godzin wideoklip obejrzano ponad 19 milionów razy. Po trzech dniach od publikacji licznik YouTube pokazuje aż 57 milionów odtworzeń!

W ciągu zaledwie 24 godzin wideoklip obejrzano ponad 19 milionów razy. Po trzech dniach od publikacji licznik YouTube pokazuje już aż 57 milionów odtworzeń!

Miley Cyrus nie przestaje szokować. W teledysku, który wyreżyserował Terry Richardson, była gwiazdka Disneya najpierw paraduje w samej bieliźnie, a w kulminacyjnej scenie zawisnąć na tytułowej kuli w całkowitym negliżu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki? Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety Majewski śmieje się z MINISTER BIEŃKOWSKIEJ Ważna informacja dla DAWCÓW ORGANÓW. Sprawdź, zanim się zdecydujesz Zakonnik uczy internautów, jak zrobić CROISSANTY Mobbing w pracy to wciąż tabu. Niektórzy nawet nie wiedzą, że są jego ofiarami Diagnozuje się ją częściej, niż faktycznie występuje. Wszystko o SKAZIE BIAŁKOWEJ Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! KRĘPUJĄCE badanie ginekologiczne niepotrzebne?