Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością

Choć przyznaje, że miał ponad 100 partnerek seksualnych, wciąż nie znalazł właściwej osoby, z którą mógłby stworzyć poważny związek.

40-letni Jonah pochodzi z Nowego Jorku i ma największe prącie na świecie. Choć przyznaje, że miał ponad 100 partnerek seksualnych, wciąż nie znalazł właściwej osoby, z którą mógłby stworzyć poważny związek.

Zdarzają się dziewczyny, które mają obiekcje, ale większość twierdzi, że nie przeżyła czegoś takiego. Bez trudu znajdują dziewczynę na randkę, ale nie układa mi się. Jestem bardzo uczuciowy. Potrzebuję bliskości - opowiada. Moich doświadczeń wystarczyłoby dla kilku facetów. Nie ma już dla mnie tajemnic.

Czy rozmiar faktycznie ma znaczenie? Psycholog dr Marianne Brandon wyjaśnia, jak u mężczyzn z dużym penisem działa mechanizm postrzegania siebie i innych.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii! Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ! Lifting twarzy BEZ SKALPELA. Wystarczy własna tkanka tłuszczowa Uważaj na ZIELONE KOKTAJLE. Mogą być szkodliwe dla nerek Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie? Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato" PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę Kiedyś złote korony, teraz szmaragdy i platyna. BIŻUTERIA NA ZĘBACH wraca do łask MASAŻ STÓP. Przyjemność, która może uleczyć całe ciało Jak szybko nauczyć się JĘZYKÓW OBCYCH? Szkolne metody są nieskuteczne