Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością

Choć przyznaje, że miał ponad 100 partnerek seksualnych, wciąż nie znalazł właściwej osoby, z którą mógłby stworzyć poważny związek.

40-letni Jonah pochodzi z Nowego Jorku i ma największe prącie na świecie. Choć przyznaje, że miał ponad 100 partnerek seksualnych, wciąż nie znalazł właściwej osoby, z którą mógłby stworzyć poważny związek.

Zdarzają się dziewczyny, które mają obiekcje, ale większość twierdzi, że nie przeżyła czegoś takiego. Bez trudu znajdują dziewczynę na randkę, ale nie układa mi się. Jestem bardzo uczuciowy. Potrzebuję bliskości - opowiada. Moich doświadczeń wystarczyłoby dla kilku facetów. Nie ma już dla mnie tajemnic.

Czy rozmiar faktycznie ma znaczenie? Psycholog dr Marianne Brandon wyjaśnia, jak u mężczyzn z dużym penisem działa mechanizm postrzegania siebie i innych.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci Ma najdłuższe nogi w kraju. Ludzie nie mogą oderwać od nich oczu Ma 93 lata, przeszła operację mózgu i właśnie pobiła REKORD NA SIŁOWNI! Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej Beyonce POPŁAKAŁA SIĘ na ostatnim koncercie trasy koncertowej! TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony" Chroni przed osteoporozą i KOBIECYMI nowotworami. Jednak wciąż jemy jej za mało Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Stosujesz DIETĘ w CIĄŻY? To jeden z powodów otyłości u dzieci RESTRYKCYJNA USTAWA usunie słodycze ze szkolnych sklepików