Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością

Choć przyznaje, że miał ponad 100 partnerek seksualnych, wciąż nie znalazł właściwej osoby, z którą mógłby stworzyć poważny związek.

40-letni Jonah pochodzi z Nowego Jorku i ma największe prącie na świecie. Choć przyznaje, że miał ponad 100 partnerek seksualnych, wciąż nie znalazł właściwej osoby, z którą mógłby stworzyć poważny związek.

Zdarzają się dziewczyny, które mają obiekcje, ale większość twierdzi, że nie przeżyła czegoś takiego. Bez trudu znajdują dziewczynę na randkę, ale nie układa mi się. Jestem bardzo uczuciowy. Potrzebuję bliskości - opowiada. Moich doświadczeń wystarczyłoby dla kilku facetów. Nie ma już dla mnie tajemnic.

Czy rozmiar faktycznie ma znaczenie? Psycholog dr Marianne Brandon wyjaśnia, jak u mężczyzn z dużym penisem działa mechanizm postrzegania siebie i innych.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Leki z natury. Poprawiają trawienie, łagodzą ból, działają PRZECIWNOWOTWOROWO Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie Mirranda Kerr jako samuraj. Ta sesja WYWOŁAŁA SKANDAL! Trening TABATY szybko wysmukli ciało. Wystarczą 4 minuty dziennie! Jak przechowywać MIĘSO I WĘDLINY? Koniecznie rozpakuj je z folii Zdrowy zamiennik gorszy od cukru? Zobacz, kto powinien go unikać Jak prawidłowo wywieszać flagę narodową? Oto podstawowe zasady Bezsenność przyczyną otyłości? Badania to potwierdzają Takiej SZYNKI nie kupuj w żadnym wypadku. Zwróć uwagę na kolor i skórkę DIETA Z PUDEŁKA pułapką dla pragnących schudnąć. Łatwo o efekt jojo Prosty przepis na efektowny deser z TAPIOKI i MUSU Z MANGO Odchudzanie nie musi być drogie! TANIE ZAMIENNIKI dietetycznych produktów