Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością

Choć przyznaje, że miał ponad 100 partnerek seksualnych, wciąż nie znalazł właściwej osoby, z którą mógłby stworzyć poważny związek.

40-letni Jonah pochodzi z Nowego Jorku i ma największe prącie na świecie. Choć przyznaje, że miał ponad 100 partnerek seksualnych, wciąż nie znalazł właściwej osoby, z którą mógłby stworzyć poważny związek.

Zdarzają się dziewczyny, które mają obiekcje, ale większość twierdzi, że nie przeżyła czegoś takiego. Bez trudu znajdują dziewczynę na randkę, ale nie układa mi się. Jestem bardzo uczuciowy. Potrzebuję bliskości - opowiada. Moich doświadczeń wystarczyłoby dla kilku facetów. Nie ma już dla mnie tajemnic.

Czy rozmiar faktycznie ma znaczenie? Psycholog dr Marianne Brandon wyjaśnia, jak u mężczyzn z dużym penisem działa mechanizm postrzegania siebie i innych.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Huśtawki nastrojów, tycie, bóle głowy. Aż 20 proc. kobiet cierpi na PMS Jej ciało i uroda zachwycają. Mistrzyni bikini fitness zdradza swoje patenty Jak zaoszczędzić na weselu? Jest prosty sposób! Pyszne BUŁECZKI z dodatkiem naturalnej witaminy C Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Polskie Towarzystwo Kardiologiczne promuje się rapem! Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom! Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ!