Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością

Choć przyznaje, że miał ponad 100 partnerek seksualnych, wciąż nie znalazł właściwej osoby, z którą mógłby stworzyć poważny związek.

40-letni Jonah pochodzi z Nowego Jorku i ma największe prącie na świecie. Choć przyznaje, że miał ponad 100 partnerek seksualnych, wciąż nie znalazł właściwej osoby, z którą mógłby stworzyć poważny związek.

Zdarzają się dziewczyny, które mają obiekcje, ale większość twierdzi, że nie przeżyła czegoś takiego. Bez trudu znajdują dziewczynę na randkę, ale nie układa mi się. Jestem bardzo uczuciowy. Potrzebuję bliskości - opowiada. Moich doświadczeń wystarczyłoby dla kilku facetów. Nie ma już dla mnie tajemnic.

Czy rozmiar faktycznie ma znaczenie? Psycholog dr Marianne Brandon wyjaśnia, jak u mężczyzn z dużym penisem działa mechanizm postrzegania siebie i innych.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

UCIĄŻLIWA DOLEGLIWOŚĆ dotyka aż 80. procent społeczeństwa! Można jej zapobiec Mobbing w pracy to wciąż tabu. Niektórzy nawet nie wiedzą, że są jego ofiarami 5-latek z Polski podbija świat mody! Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem? Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce! KIM KARDASHIAN pokazała, jak przewija dziecko! Owoce tylko do południa i dużo węglowodanów. Dietetyk zdradza sekret dobrej diety Zapach jest najważniejszy. Decyduje o ZACHOWANIU PŁCIOWYM Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją? Opalasz się TOPLESS? Krytyka to nie jedyne, na co się narażasz...