Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA

Wynalazek cieszy się coraz większym zainteresowaniem środowisk medycznych.

Zaledwie 16-letnia Natalia Szczepańska stworzyła skarpetkę korygującą płaskostopie. Wynalazek cieszy się coraz większym zainteresowaniem środowisk medycznych. A wszystko zaczęło się od tego, że sama ma problem z wadą postawy wynikającą z nieprawidłowego ułożenia stopy.

Mam płaskostopie i chodząc w dziurawej skarpetce skojarzyłam jedno z ćwiczeń rehabilitacyjnych – wyjaśniła nastolatka. - Stąpając po zimnej podłodze, stwarzamy różnicę temperatur, co działa jak igiełki, które wysklepiają stopę - dodała.

Źródło: Dzień dobry TVN/x-news

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak często prać ręczniki, pościel i piżamę? "To prawdziwe siedlisko bakterii" Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ! Tak powstaje popularny "eliksir młodości". Sekret drogocennego olejku arganowego Zrobiła facetom dowcip. Tego się NIE SPODZIEWALI! Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Słynne gwiazdy BEZ MAKIJAŻU! Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Bezlitosne praktyki znachorów. Każą się okaleczać chorym na raka Plamki na pomarańczach? Pod żadnym pozorem nie kupuj tych owoców Odchudza, oczyszcza, a nawet łagodzi katar. Jeden z najdrowszych dodatków do posiłków Zapach jest najważniejszy. Decyduje o ZACHOWANIU PŁCIOWYM Skarżysz się na BÓL PLECÓW? Na dłuższą metę odpoczynek nie wystarczy