Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI?

Czy faktycznie wróżka może pomóc?

Dla jednych fanaberia lub czarna magia, dla innych sposób na poradzenie sobie z problemami i wskazówka, jak żyć. Wśród gwiazd panuje moda na chodzenie do wróżki. Przyznaje się do tego m.in. Ilona Felicjańska, która zapewnia, że astrologia miała duży wpływ na pokonanie przez nią alkoholizmu.

Psycholog i astrolog, Alina Wajda, uważa, że wygląd nieba w momencie narodzin człowieka ma ogromny wpływ na całe jego życie. Wierzycie?

Źródło: TVP

Źródło: AKPA

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

PRZYSTOJNY PRZESTĘPCA podbija serca internautek Kiedy kosmetyk nie nadaje się już do użycia? Liczy się data otwarcia opakowania Jest jedyną Polką w Londyńskim Klubie Milionerów. Zaczynała od zera Chipsy, frytki, burgery. Ulubione fast foody w zdrowszym wydaniu Plemienne wojny, porwania i epidemie. Mimo niebezpieczeństw nie chcą wracać do Polski Na Wielkanoc WYDAMY 363 ZŁOTE Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie Jest nowy TELEDYSK EDYTY GÓRNIAK! Nagrała go w USA Polki wciąż za mało wiedzą o ANTYKONCEPCJI! UCIĄŻLIWA DOLEGLIWOŚĆ dotyka aż 80. procent społeczeństwa! Można jej zapobiec Nie tylko kolor ma znaczenie. Jakich BANANÓW nie powinniśmy kupować? Polska podróżniczka ostro o "człowieku pożartym przez anakondę"