Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI?

Czy faktycznie wróżka może pomóc?

Dla jednych fanaberia lub czarna magia, dla innych sposób na poradzenie sobie z problemami i wskazówka, jak żyć. Wśród gwiazd panuje moda na chodzenie do wróżki. Przyznaje się do tego m.in. Ilona Felicjańska, która zapewnia, że astrologia miała duży wpływ na pokonanie przez nią alkoholizmu.

Psycholog i astrolog, Alina Wajda, uważa, że wygląd nieba w momencie narodzin człowieka ma ogromny wpływ na całe jego życie. Wierzycie?

Źródło: TVP

Źródło: AKPA

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Ulga podatkowa to tylko jeden z przywilejów. Na co mogą liczyć DAWCY KRWI? Zdania o ich wpływie na oczy są podzielone.Czy SOCZEWKI KONTAKTOWE są bezpieczne? Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry Pyszne BUŁECZKI z dodatkiem naturalnej witaminy C Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! Kim jest Ewa Kopacz i kto jest premierem? CHAJZER zapytał Polaków, wynik jest ZATRWAŻAJĄCY Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko? Nie tylko. Nadmierna higiena jest przyczyną wielu chorób Mniej odporni na ból, wrażliwi na słońce. Cała prawda o RUDOWŁOSYCH NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę