92-letnia rekordzistka w MARATONACH. Kilkadziesiąt kilometrów to dla niej nie problem

Harriette ukończyła maraton Rock'n'roll już 15 razy.

92-letnia Harriette Thompson została najstarszą kobietą, która przebiegła maraton. Harriette ukończyła maraton Rock'n'roll już 15 razy. Biega, bo w ten sposób zbiera pieniądze dla ludzi chorych na nowotwory. Thompson miała raka dwa razy. Jej mąż zmarł na raka w styczniu, a syn właśnie rozpoczął chemioterapię.

W San Diego kobieta przebiegła 42 km i 195 m w czasie 7 godzin, 24 minut i 36 sekund. Publiczność szalała. - Czuję, że na to nie zasługuję, ale i tak się z tego cieszę  - powiedziała po biegu rekordzistka.

Źródło: CNN Newsource/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO! Dziecko wystawiło głodne psy na życiową próbę. Wszystko przez HERBATNIKA Robert Biedroń o Januszu Palikocie: "Myślę, że się pogubił" Diagnozuje się ją częściej, niż faktycznie występuje. Wszystko o SKAZIE BIAŁKOWEJ Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! KRĘPUJĄCE badanie ginekologiczne niepotrzebne? Jakiej jakości mięso serwują nam sklepy? Zobacz, zanim kupisz Oto, co dzieje się w płucach palacza! Eksperyment fizyka i... Marcina Prokopa Kobiece spoty wyborcze. Który NAJGORSZY? W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu Ten człowiek maluje oczami. Wykorzystał innowacyjną technologię