92-letnia rekordzistka w MARATONACH. Kilkadziesiąt kilometrów to dla niej nie problem

Harriette ukończyła maraton Rock'n'roll już 15 razy.

92-letnia Harriette Thompson została najstarszą kobietą, która przebiegła maraton. Harriette ukończyła maraton Rock'n'roll już 15 razy. Biega, bo w ten sposób zbiera pieniądze dla ludzi chorych na nowotwory. Thompson miała raka dwa razy. Jej mąż zmarł na raka w styczniu, a syn właśnie rozpoczął chemioterapię.

W San Diego kobieta przebiegła 42 km i 195 m w czasie 7 godzin, 24 minut i 36 sekund. Publiczność szalała. - Czuję, że na to nie zasługuję, ale i tak się z tego cieszę  - powiedziała po biegu rekordzistka.

Źródło: CNN Newsource/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Gdzie spędzić urlop nad POLSKIM MORZEM? Mapa najlepszych kąpielisk Plamki na pomarańczach? Pod żadnym pozorem nie kupuj tych owoców Rośnie popularność DOUL w Polsce! Dzięki nim poród będzie łatwiejszy Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili? Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć? Kulisy "gorącej" sesji dla CKM. Tak pozowała modelka DONATANA! Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom Jemy jej więcej niż kiedyś. Ta żywność ZMIENIA METABOLIZM i powoduje otyłość