EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę"

Edyta Górniak pracuje obecnie nad swoją ósmą płytą. W trakcie nagrywania piosenek w Londynie dowiedziała się o śmierci swojego pierwszego menedżera.

Edyta Górniak pracuje obecnie nad swoją ósmą płytą. W trakcie nagrywania piosenek w Londynie dowiedziała się o śmierci swojego pierwszego menedżera, Wiktora Kubiaka.
Tuż po tym w sieci pojawił się film, na którym piosenkarka płacze.
 
Górniak zdruzgotana informacją o śmierci swojego menedżera zamieściła również informację na Facebooku.
 
Potrafię śpiewać nawet w ogromnym przygnębieniu, ale teraz ? Na razie nie mam po co wracać do studia. Wiktor Kubiak — mój pierwszy Manager zmarł. Jak ja mam to sobie wytłumaczyć ?! Jak ?!!! Boże Jedyny Mój… jak ? Ogromna część mnie, mojego życia. Moja historia. Nasza wspólna historia.. ! Gdyby nie Wiktor, nie byłoby METRA, Litanii, Broadway'u, Eurowizji, pierwszej, drugiej płyty światowej. Byłabym innym człowiekiem. Być może nawet nie znalibyśmy się. Jestem zrozpaczona.. - napisała.
 
My również dołączamy się do kondolencji.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polska dziennikarka miała romans z ROSYJSKIM SNAJPEREM Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? Natalia Siwiec pozuje w TUTORIALU MAKIJAŻOWYM Urojone i destrukcyjne KOMPLEKSY MĘŻCZYZN UCIĄŻLIWA DOLEGLIWOŚĆ dotyka aż 80. procent społeczeństwa! Można jej zapobiec CHIPSY przyczyną otyłości i miażdżycy. Po kształcie poznasz, które są najgorsze Marcin Gortat rzucił wyzwanie POLSKIEMU MINISTROWI MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT? Jak KARAĆ I NAGRADZAĆ dziecko? O wpływie klapsów na psychikę