EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę"

Edyta Górniak pracuje obecnie nad swoją ósmą płytą. W trakcie nagrywania piosenek w Londynie dowiedziała się o śmierci swojego pierwszego menedżera.

Edyta Górniak pracuje obecnie nad swoją ósmą płytą. W trakcie nagrywania piosenek w Londynie dowiedziała się o śmierci swojego pierwszego menedżera, Wiktora Kubiaka.
Tuż po tym w sieci pojawił się film, na którym piosenkarka płacze.
 
Górniak zdruzgotana informacją o śmierci swojego menedżera zamieściła również informację na Facebooku.
 
Potrafię śpiewać nawet w ogromnym przygnębieniu, ale teraz ? Na razie nie mam po co wracać do studia. Wiktor Kubiak — mój pierwszy Manager zmarł. Jak ja mam to sobie wytłumaczyć ?! Jak ?!!! Boże Jedyny Mój… jak ? Ogromna część mnie, mojego życia. Moja historia. Nasza wspólna historia.. ! Gdyby nie Wiktor, nie byłoby METRA, Litanii, Broadway'u, Eurowizji, pierwszej, drugiej płyty światowej. Byłabym innym człowiekiem. Być może nawet nie znalibyśmy się. Jestem zrozpaczona.. - napisała.
 
My również dołączamy się do kondolencji.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Naukowy sposób na prawidłowe KROJENIE TORTU Ulubiony napój na zimowe wieczory. Poprawi humor i rozgrzeje Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA! Leki z natury. Poprawiają trawienie, łagodzą ból, działają PRZECIWNOWOTWOROWO Swędzenie ustanie natychmiast. Zobacz niezawodny sposób na przykre objawy ukąszeń Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi? Niskokaloryczne, detoksykujące i bogate w substancje odżywcze. Wszystko o popularnych sałatach Zarabiają nawet 100 tys. za rodzenie dzieci. Polskie prawo nie radzi sobie z surogatkami Polka została mistrzynią świata w FITNESSIE! MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet!