EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę"

Edyta Górniak pracuje obecnie nad swoją ósmą płytą. W trakcie nagrywania piosenek w Londynie dowiedziała się o śmierci swojego pierwszego menedżera.

Edyta Górniak pracuje obecnie nad swoją ósmą płytą. W trakcie nagrywania piosenek w Londynie dowiedziała się o śmierci swojego pierwszego menedżera, Wiktora Kubiaka.
Tuż po tym w sieci pojawił się film, na którym piosenkarka płacze.
 
Górniak zdruzgotana informacją o śmierci swojego menedżera zamieściła również informację na Facebooku.
 
Potrafię śpiewać nawet w ogromnym przygnębieniu, ale teraz ? Na razie nie mam po co wracać do studia. Wiktor Kubiak — mój pierwszy Manager zmarł. Jak ja mam to sobie wytłumaczyć ?! Jak ?!!! Boże Jedyny Mój… jak ? Ogromna część mnie, mojego życia. Moja historia. Nasza wspólna historia.. ! Gdyby nie Wiktor, nie byłoby METRA, Litanii, Broadway'u, Eurowizji, pierwszej, drugiej płyty światowej. Byłabym innym człowiekiem. Być może nawet nie znalibyśmy się. Jestem zrozpaczona.. - napisała.
 
My również dołączamy się do kondolencji.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Anna Grodzka o relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. „Ciekawe, czy pocałowałby mnie w rękę” Seks bez tajemnic. Jak wygląda życie intymne na emeryturze? Kiedy kosmetyk nie nadaje się już do użycia? Liczy się data otwarcia opakowania 4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! Wystarczy 15 minut, by zregenerować siły Epidemiolodzy ostrzegają PRZED GRYPĄ wszystkie KOBIETY starające sie o dziecko Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek 92-letnia rekordzistka w MARATONACH. Kilkadziesiąt kilometrów to dla niej nie problem Cała PRAWDA o kobietach!