EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę"

Edyta Górniak pracuje obecnie nad swoją ósmą płytą. W trakcie nagrywania piosenek w Londynie dowiedziała się o śmierci swojego pierwszego menedżera.

Edyta Górniak pracuje obecnie nad swoją ósmą płytą. W trakcie nagrywania piosenek w Londynie dowiedziała się o śmierci swojego pierwszego menedżera, Wiktora Kubiaka.
Tuż po tym w sieci pojawił się film, na którym piosenkarka płacze.
 
Górniak zdruzgotana informacją o śmierci swojego menedżera zamieściła również informację na Facebooku.
 
Potrafię śpiewać nawet w ogromnym przygnębieniu, ale teraz ? Na razie nie mam po co wracać do studia. Wiktor Kubiak — mój pierwszy Manager zmarł. Jak ja mam to sobie wytłumaczyć ?! Jak ?!!! Boże Jedyny Mój… jak ? Ogromna część mnie, mojego życia. Moja historia. Nasza wspólna historia.. ! Gdyby nie Wiktor, nie byłoby METRA, Litanii, Broadway'u, Eurowizji, pierwszej, drugiej płyty światowej. Byłabym innym człowiekiem. Być może nawet nie znalibyśmy się. Jestem zrozpaczona.. - napisała.
 
My również dołączamy się do kondolencji.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Odchudzanie nie musi być drogie! TANIE ZAMIENNIKI dietetycznych produktów Takiej SZYNKI nie kupuj w żadnym wypadku. Zwróć uwagę na kolor i skórkę Reakcje ZNANYCH MUZYKÓW na "50 Twarzy Greya" Urojone i destrukcyjne KOMPLEKSY MĘŻCZYZN Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO! Ważna informacja dla DAWCÓW ORGANÓW. Sprawdź, zanim się zdecydujesz Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki? Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces? Jakie PIECZYWO jest najzdrowsze? Zobacz, jak to sprawdzić Sześć pomysłów na fajną fryzurę w MINUTĘ! Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep!