Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry!

Międzynarodowa organizacja PETA uznała teledysk do kawałka “Roar” za okrutny dla zwierząt.

Międzynarodowa organizacja PETA uznała teledysk do kawałka “Roar” za okrutny dla zwierząt.

Katy Perry dostała oficjalne pouczenie od organizacji działającej na rzecz etycznego traktowania zwierząt. W teledysku pojawiają się sceny, w których artystka walczy z tygrysem, aligatorem i maluje kopyta słoniowi.

Tak sceny ze zwierzętami skomentował rzecznik organizacji: Zwierzęta wykorzystywane do celów rozrywkowych muszą znosić wielkie okrucieństwo oraz bardzo cierpią podczas stosowania wobec nich brutalnych metod szkoleniowych. Często są zestresowane i niespokojne, kiedy zmusza się je do nieznanych i przerażających rzeczy.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH Na ten wstydliwy problem cierpi ponad 4 mln osób. W tym coraz więcej młodych Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT? Jest jedyną Polką w Londyńskim Klubie Milionerów. Zaczynała od zera Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! WRZODY ŻOŁĄDKA to nie wynik złej diety. Skąd się biorą i jak sobie pomóc? Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO! Producenci wciąż oszukują. Co trzecia partia żywności źle oznakowana na etykietach Grodzka udostępni mieszkanie autorowi „wSieci”? „Chce sprawdzić, czy napisał prawdę, będzie proces” Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?" UCIĄŻLIWA DOLEGLIWOŚĆ dotyka aż 80. procent społeczeństwa! Można jej zapobiec