Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry!

Międzynarodowa organizacja PETA uznała teledysk do kawałka “Roar” za okrutny dla zwierząt.

Międzynarodowa organizacja PETA uznała teledysk do kawałka “Roar” za okrutny dla zwierząt.

Katy Perry dostała oficjalne pouczenie od organizacji działającej na rzecz etycznego traktowania zwierząt. W teledysku pojawiają się sceny, w których artystka walczy z tygrysem, aligatorem i maluje kopyta słoniowi.

Tak sceny ze zwierzętami skomentował rzecznik organizacji: Zwierzęta wykorzystywane do celów rozrywkowych muszą znosić wielkie okrucieństwo oraz bardzo cierpią podczas stosowania wobec nich brutalnych metod szkoleniowych. Często są zestresowane i niespokojne, kiedy zmusza się je do nieznanych i przerażających rzeczy.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Łagodzi ból, koryguje wady postawy. Wszystko o KINESIOTAPINGU POLKA, która podbiła serce The Rolling Stones! Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK Tajemnice hermetycznego świata SCJENTOLOGII. "Czytanie w myślach, porzucanie dzieci, bytowanie poza przestrzenią" Chińczycy pokochali 8-latkę z Polski. Powtórzy sukces Bayer Full? Ukrywanie samotności czy potrzeba niezależności? SINGLE coraz popularniejsi Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii! Producent o przygotowaniach do "Celebrity Splash". "LICZYMY NA GLEBĘ, bo każdy liczy na glebę" PRZYSTOJNY PRZESTĘPCA podbija serca internautek Przez ojca sadystę straciła wiarę w siebie. Niezwykła metamorfoza pani Krystyny Dla dziecka to prawdziwa trauma. Jak uchronić je przed PORNOGRAFIĄ? Jak NIE PRZYTYĆ po rzuceniu palenia. Kilka rad