Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry!

Międzynarodowa organizacja PETA uznała teledysk do kawałka “Roar” za okrutny dla zwierząt.

Międzynarodowa organizacja PETA uznała teledysk do kawałka “Roar” za okrutny dla zwierząt.

Katy Perry dostała oficjalne pouczenie od organizacji działającej na rzecz etycznego traktowania zwierząt. W teledysku pojawiają się sceny, w których artystka walczy z tygrysem, aligatorem i maluje kopyta słoniowi.

Tak sceny ze zwierzętami skomentował rzecznik organizacji: Zwierzęta wykorzystywane do celów rozrywkowych muszą znosić wielkie okrucieństwo oraz bardzo cierpią podczas stosowania wobec nich brutalnych metod szkoleniowych. Często są zestresowane i niespokojne, kiedy zmusza się je do nieznanych i przerażających rzeczy.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak przechowywać TOREBKI, by się nie niszczyły? To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Przyczyny braku ochoty na seks po porodzie Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI? Większy biust w 20 minut. Ryzykowny zabieg POWIĘKSZANIA PIERSI Stosujesz DIETĘ w CIĄŻY? To jeden z powodów otyłości u dzieci MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu! Jak zadbać o stopy latem? Te błędy pięlęgnacyjne niszczą je najbardziej Chorzy na raka w kontrowersyjnej kampanii Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy Ameryka ją znienawidziła. Co stało się z "matką chrzestną ateizmu"?