Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry!

Międzynarodowa organizacja PETA uznała teledysk do kawałka “Roar” za okrutny dla zwierząt.

Międzynarodowa organizacja PETA uznała teledysk do kawałka “Roar” za okrutny dla zwierząt.

Katy Perry dostała oficjalne pouczenie od organizacji działającej na rzecz etycznego traktowania zwierząt. W teledysku pojawiają się sceny, w których artystka walczy z tygrysem, aligatorem i maluje kopyta słoniowi.

Tak sceny ze zwierzętami skomentował rzecznik organizacji: Zwierzęta wykorzystywane do celów rozrywkowych muszą znosić wielkie okrucieństwo oraz bardzo cierpią podczas stosowania wobec nich brutalnych metod szkoleniowych. Często są zestresowane i niespokojne, kiedy zmusza się je do nieznanych i przerażających rzeczy.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

25 sposobów na wiązanie KOBIECEGO SZALA Jimmy Fallon znów sprowokował gwiazdę. Tym razem JULIĘ ROBERTS Co zrobić, gdy masz za duży dekolt? Modowe porady CHRZEŚCIJANKI Adam Levin zaśpiewał jak MICHAEL JACKSON i FRANK SINATRA! Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów Gdzie spędzić urlop nad POLSKIM MORZEM? Mapa najlepszych kąpielisk Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie Młodzi rodzice odetchną z ulgą? Te pieluchy są suche nawet 12 godzin! Młodzi mężczyźni nie chcą być księżmi? Kościół rozpaczliwie szuka młodych kapłanów Coś dla fanów PIKANTNYCH dodatków. Szybki sos do przekąsek i mięsa Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców