Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry!

Międzynarodowa organizacja PETA uznała teledysk do kawałka “Roar” za okrutny dla zwierząt.

Międzynarodowa organizacja PETA uznała teledysk do kawałka “Roar” za okrutny dla zwierząt.

Katy Perry dostała oficjalne pouczenie od organizacji działającej na rzecz etycznego traktowania zwierząt. W teledysku pojawiają się sceny, w których artystka walczy z tygrysem, aligatorem i maluje kopyta słoniowi.

Tak sceny ze zwierzętami skomentował rzecznik organizacji: Zwierzęta wykorzystywane do celów rozrywkowych muszą znosić wielkie okrucieństwo oraz bardzo cierpią podczas stosowania wobec nich brutalnych metod szkoleniowych. Często są zestresowane i niespokojne, kiedy zmusza się je do nieznanych i przerażających rzeczy.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

UNIWERSALNA modelka? Pozuje jako kobieta i mężczyzna Jakie PIECZYWO jest najzdrowsze? Zobacz, jak to sprawdzić Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! Bezsenność przyczyną otyłości? Badania to potwierdzają Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi? To najgroźniejszy typ aut. Naraża kierowców na nowotwory Zarabiają na spełnianiu fantazji z "50 Twarzy Greya" Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba Zamiast pomóc, mogą szkodzić. Wszystko o ANTYBIOTYKACH