PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę

Tinder robi oszałamiającą karierę na całym świecie.

Tinder to aplikacja społecznościowo-randkowa, za pomocą której możemy poznawać nowe osoby, a także umawiać się nimi na randkę czy do łóżka.

Aplikacja, robiąca oszałamiającą karierę na całym świecie, dotarła również do Polski i tu także została entuzjastycznie oceniona. Czy to oznacza, że zmieniło się nasze nastawienie do seksu i nie łączymy go już jedynie ze stałym związkiem, ale coraz częściej z rozrywką i relacjami bez zobowiązań?

O tym, jak bezpiecznie korzystać z Tindera oraz czy możliwy jest seks bez miłości, rozmawiały seksuolog Izabela Jąderek oraz dziennikarka Zuzanna Ziomecka.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Częsty błąd chorych na raka może zmniejszać skuteczność terapii Chipsy, frytki, burgery. Ulubione fast foody w zdrowszym wydaniu Drogocenne właściwości KASZY. Jej kaloryczność po ugotowaniu zmniejsza się ponad pięciokrotnie Uroda to nie wszystko, pomagają też leczyć. Moda na alpaki zawitała do Polski OBUDZIŁA SIĘ w trakcie cesarskiego cięcia. „Ten ból był nie do zniesienia” Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę... Zbyt KRÓTKI SEN powodem poważnych zaburzeń Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka Rewolucyjna metoda odchudzania. Potrzebujesz jedynie… ścierek kuchennych Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu Zgłosiło się około 1500 chętnych! PIERWSZY ODCINEK już w kwietniu Zakonnik uczy internautów, jak zrobić CROISSANTY