PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę

Tinder robi oszałamiającą karierę na całym świecie.

Tinder to aplikacja społecznościowo-randkowa, za pomocą której możemy poznawać nowe osoby, a także umawiać się nimi na randkę czy do łóżka.

Aplikacja, robiąca oszałamiającą karierę na całym świecie, dotarła również do Polski i tu także została entuzjastycznie oceniona. Czy to oznacza, że zmieniło się nasze nastawienie do seksu i nie łączymy go już jedynie ze stałym związkiem, ale coraz częściej z rozrywką i relacjami bez zobowiązań?

O tym, jak bezpiecznie korzystać z Tindera oraz czy możliwy jest seks bez miłości, rozmawiały seksuolog Izabela Jąderek oraz dziennikarka Zuzanna Ziomecka.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Staruszkowie udowodnili, że na marzenia nigdy nie jest za późno! Jak bezpiecznie się opalić? Zdrowsze alternatywy dla plażowania Pomaga rodzić i zna prawa kobiet w ciąży. Kim jest DOULA? Zawał serca, udar, impotencja. Oto skutki choroby objawiającej się chrapaniem 10-kilogramowy RATLEREK uratował pana przed dzikiem! Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy! Opalasz się TOPLESS? Krytyka to nie jedyne, na co się narażasz... Większy stres i zaburzony metabolizm? Wszystko przez JEDEN Z POSIŁKÓW Kiszona kapusta, pikle... Mało kalorii, dużo zdrowia Domowe sposoby na ból zęba? Nie potrzebujesz ŚRODKÓW PRZECIWBÓLOWYCH Groźne poparzenia BARSZCZEM SOSNOWSKIEGO. Objawy mogą utrzymać się kilka miesięcy