PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę

Tinder robi oszałamiającą karierę na całym świecie.

Tinder to aplikacja społecznościowo-randkowa, za pomocą której możemy poznawać nowe osoby, a także umawiać się nimi na randkę czy do łóżka.

Aplikacja, robiąca oszałamiającą karierę na całym świecie, dotarła również do Polski i tu także została entuzjastycznie oceniona. Czy to oznacza, że zmieniło się nasze nastawienie do seksu i nie łączymy go już jedynie ze stałym związkiem, ale coraz częściej z rozrywką i relacjami bez zobowiązań?

O tym, jak bezpiecznie korzystać z Tindera oraz czy możliwy jest seks bez miłości, rozmawiały seksuolog Izabela Jąderek oraz dziennikarka Zuzanna Ziomecka.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ! Ukradli staruszce cenne OBRAZY. Podali się za URZĘDNIKÓW SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy? Nie mógł żyć dłużej z kobiecym defektem. Dzięki operacji plastycznej wygląda męsko MAJEWSKI parodiuje "Filiżankę" Michała Wiśniewskiego Zarabiają nawet 100 tys. za rodzenie dzieci. Polskie prawo nie radzi sobie z surogatkami Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie Ma niewiele kalorii, pokrywa 120 proc. dziennego zapotrzebowania na witaminę C PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy Boisz się otyłości po ciąży? Tak się przed nią uchronisz PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom!