Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty

Jeszcze niedawno można było dopłacić i mieć lepszej jakości wypełnienie, teraz prawo się zmieniło.

90% nastolatków w naszym kraju cierpi na próchnicę Jak alarmują stomatolodzy, Polacy nadal nieregularnie odwiedzają gabinety dentystyczne. Powodem jest nie tylko strach przed bólem, ale przede wszystkim wysokie ceny wizyt prywatnych.

Większość z nas ocenia, że usługi państwowe są na tak niskim poziomie, że nie warto z nich korzystać. Lekarze zaś potwierdzają, że do zabiegów refundowanych przez NFZ używają gorszych materiałów, które mogą skutkować próchnicą wtórną. Jeszcze niedawno można było dopłacić i mieć lepszej jakości wypełnienie bez konieczności płacenia za wizytę prywatną. Obecnie nie ma już takiej możliwości.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut Te przekąski można podjadać bez konsekwencji. Są smaczne i niskokaloryczne Nie mógł żyć dłużej z kobiecym defektem. Dzięki operacji plastycznej wygląda męsko Tak wygląda najbrzydszy pies świata Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli? Afera w łotewskiej polityce. Rzeczniczka rządu na castingu do FILMU PORNOGRAFICZNEGO! Robert Biedroń o Januszu Palikocie: "Myślę, że się pogubił" Wystarczy 15 minut, by zregenerować siły Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? Jak rozmawiać z partnerem o seksie? Róbmy to poza sypialnią Odpowiedni pies do małego mieszkania. Czym kierować się przy wyborze? Pozbądź się TOKSYN. Proste i tanie sposoby dostępne w każdej kuchni