Volume up! Lip maximizer

Kosmetyk
Volume up! Lip maximizer

Mimo tego, że firma Essence dość niedawno zagościła na polskim rynku, lubię kupować jej kosmetyki. Głównie z powodów cenowych. Tym razem sięgnęłam po powiększający usta błyszczyk.

Jest przezroczysty. Opakowanie nawet ładne, nic w nim specjalnego. Nakładamy go standardowo - gąbeczką umieszczoną na patyczku. Sam błyszczyk ma bardzo fajny, miętowy smak i zapach przyjemnie chłodzą usta. Po kilkukrotnym użyciu na ustach czuć delikatne mrowienie. Ten efekt może niektórych denerwować - ja już się przyzwyczaiłam i wręcz mi się to podoba.

W kwestii najważniejszej - czyli powiększania ust - ciężko mi się wypowiedzieć. Raz wydaje mi się, że rzeczywiście nieco je powiększa, innym razem nie. Na pewno wygładza usta i pewnie na tym głównie polega ten "powiększający" efekt. Nie oczekiwałam jednak cudów po błyszczyku dla nastolatek - bo głównie do nich firma Essence kieruje swoją ofertę.

Mimo wszystko nie jestem zawiedziona. Podoba mi się i mrowienie, i mięta. Polecam zwolenniczkom naturalnego wyglądu... i mięty.

3.86
Ocena na postawie 28 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentEssence
KategoriaUsta
RodzajBłyszczyki
Przybliżona cena11.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (28)

Przejdź do strony: 1 2

Volume up! Lip maximizer: wypróbuj również

Powiązane Tematy