Artistry - Glossy Lip Shine - błyszczyk do ust

Kosmetyk
Artistry - Glossy Lip Shine - błyszczyk do ust

Błyszczy Artistry zawiera tysiące lśniących drobinek, nadaje ustom zmysłowy i apetyczny blask. Ma bardzo gęstą konsystencję, dzięki temu jednak trzyma się na ustach zdecydowanie dłużej, choć cudów też nie robi - maksymalnie dwie godziny.

Błyszczyk występuje zaledwie w 4 całkiem naturalnych kolorkach. Mój jest w kolorze ust - różowo-brązowawy. Po nałożeniu na usta wydaje się dość intensywny, taki truskawkowy, jednak po chwili blaknie dopasowując się do koloru ust i wygląda bardzie naturalnie. Gdy całkiem schodzi z ust zostawia na nich brokatową warstewkę, co nie każdej kobiecie może się spodobać. Dzięki gęstej konsystencji nawilża usta, ale tylko na chwilę, nie ma dużych właściwości nawilżających. Jeżeli chodzi o zapach jest dość nieprzyjemny, podobny do zapachu rynkowych kosmetyków.

Jest dość wydajny i ma sporą pojemność - 9 ml. Opakowanie proste - przezroczysto-złote, wyróżnia się tylko lekko prostokątnym kształtem.

Błyszczyk jest dobry, z pewnością lepszy od kosmetyków tańszych firm, myślę jednak, że nie jest wart swojej ceny - ponad 60 zł. Ja jednak kupiłam go dużo taniej, w promocji, więc jestem bardzo zadowolona z niego.

Polecam - pięknie błyszczy.

4.50
Ocena na postawie 4 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentAmway
KategoriaUsta
RodzajBłyszczyki
Przybliżona cena60.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (4)

Artistry - Glossy Lip Shine - błyszczyk do ust: wypróbuj również

Powiązane Tematy