Flash - Lip gloss - błyszczyk-pomadka w kremie

Kosmetyk
Flash - Lip gloss - błyszczyk-pomadka w kremie

Osoby lubiące dyskretny makijaż zapewne w pierwszej kolejności zainteresują się tym kosmetykiem. Jest idealny do świeżego, porannego makijażu oraz do szkoły, gdzie zwykle panie nauczycielki nie lubią, kiedy ich uczennice wyglądają lepiej niż one same. Wiecie jak to jest...

Do wyboru jest kilka bardzo delikatnych, wręcz dziewczęcych kolorów. Wszystkie są raczej transparentne i bardzo słabo koloryzują, powodują natomiast efekt oszronionych ust z tysiącem migoczących iskierek. Efekt potęgowany jest poprzez zastosowanie różnej wielkości drobinek – wygląda to niesamowicie.

Bardzo istotnym jest fakt, że błyszczyk szczyci się ogromną trwałością. Mocno trzyma się ust i długo nie trzeba go poprawiać, a co ważniejsze nie klei się. Niestety lekko wysusza usta i pod wieczór warto posmarować je balsamem, lub tłustym kremem. Poza tym przyjemnie pachnie truskawkami, smaku w zasadzie nie ma, choć uparci mogą doszukiwać się także truskawkowych nutek w smaku.

Opakowanie jest proste i wygodne, a to najważniejsze. Gąbeczka aplikatora ma troszkę zbyt sztywne włoski, które nie pozwalają nanieść większej ilości błyszczyka na usta, lecz dokładnie go rozprowadzają – rozwiązanie sprawdza się tam, gdzie makijaż jest niedozwolony!

Z błyszczyka będą zadowolone przede wszystkim młodsze użytkowniczki, choć starsze zapewne także dostrzegą jego zalety, z których stanowczo najważniejszą jest cena. Polecam!

3.71
Ocena na postawie 17 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentApplause
KategoriaUsta
RodzajBłyszczyki
Przybliżona cena8.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (17)

Flash - Lip gloss - błyszczyk-pomadka w kremie: wypróbuj również

Powiązane Tematy