Glov on-the go - rękawica do demakijażu

Kosmetyk
Glov on-the go - rękawica do demakijażu

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam ten produkt i przeczytałam do czego jest przeznaczony od razu pomyślałam, że to po prostu nie może działać. Miałam już podobne rzeczy w formie gąbeczek, ściereczek i kto wie co jeszcze, a i tak nie spełniały one swojej roli i po kilku użyciach wracałam skruszona do tradycyjnych metod demakijażu.

Chciałam jednak wypróbować tę rękawicę i postanowiłam, że na początku będę dla niej łaskawa i użyję ją na niezbyt mocny makijaż oczu tj. kolorowy eyeliner i tusz oraz mocniejszą szminkę. No i po tej pierwszej próbie cofam wszystko złe co o niej na początku myślałam! Okazało się, że ten wynalazek działa i to jak!

Zacznę jednak po kolei, czyli od jej wyglądu i sposobu użycia. Otóż jest to małe, idealnie mieszcząca się na kobiecą dłoń, jasna rękawica wykonana z poliesteru i polyamidu.

Jest miękka i przyjemna w dotyku. Namaczamy ją ciepłą lub zimną wodą i zmywamy makijaż oczu, a potem czyścimy mydełkiem ( zabrudzenia wbrew pozorom schodzą z niej bardzo łatwo) i pozwalamy naturalnie wyschnąć, aby była gotowa do kolejnego użycia. Proste, a jakże skuteczne, bo nie potrzebujemy żadnych dodatkowych kosmetyków!

Delikatny makijaż oczu usunęła w sekundę i to bez rozmazywania, tak samo było ze szminką. Dlatego kolejnym razem czekała ją trudniejsza próba, a mianowicie mocne smokey eyes i tu również nie zawiodła. Cała kolorówka została zmyta bez najmniejszego problemu, bez pieczenia, bez łzawienia oczu. Po prostu coś wspaniałego!

A co z podkładem? Producent nie wspomina, że rękawica nadaje się i do tego, ale kilka razy zmywałam nią lekki podkład i potwierdzam, że tutaj także spełnia swoją rolę, przy czym nie usuwa go aż tak dokładnie i resztki musiałam usuwać płynem micelarnym.

Tak czy inaczej, z czystym sumieniem polecam posiadaczkom oczu wrażliwych na wszelakie produkty do demakijażu, bo z tą rękawicą zapomnicie co to niedokładny demakijaż i podrażnione oczy. Polecana jest także do tradycyjnego mycia twarzy i delikatnego peelingu, ale nie używam jej w ten sposób, bo wolę zwykłe metody, choć na pewno i w tej kwestii sprawdza się tak samo dobrze.

Myślę, że to innowacja na rynku i ta rękawica ułatwi codzienną pielęgnację wielu z nas. Koniecznie wypróbujcie zarówno w domu jak i w podróży!

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentPhenicoptere
KategoriaPielęgnacja twarzy
RodzajDemakijaż oczu i ust
Przybliżona cena39.00 PLN

Powiązane produkty

Glov on-the go - rękawica do demakijażu: wypróbuj również

Powiązane Tematy