Żel do brwi

Kosmetyk
Żel do brwi

'Modeluje, układa, wygładza i podkreśla brwi. Przyciemnia i niweluje prześwity oraz delikatnie nabłyszcza. Precyzyjna szczoteczka z grzebykiem idealnie dyscyplinuje rzęsy'.
Uważam, że warto dbać o brwi, bo one szczególnie pięknie potrafią podkreślić spojrzenie. Żel to moja ulubiona forma kosmetyku służącego do makijażu brwi. Przede wszystkim dlatego, że nie tylko nadaje kolor, ale także ujarzmia moje z natury niesforne włoski. Po żel Celii sięgnęłam, bo zaciekawiła mnie innowacyjna szczoteczka z bardzo długimi włoskami, przypominająca grzebyk.
Wybrałam kolor brązowy, który okazał się być bardzo ciemny. Ta wersja ddaje mocny efekt przyciemnienia, szczerze mówiąc miałam nadzieję na bardziej transparentny efekt. Czasem zdarza mi się nałożyć za dużo, wtedy konieczne jest użycie dodatkowej szczoteczki, aby nieco wyczesać kolor.
Mimo to, żel wygląda bardzo naturalnie, ma czysto brązowy kolor, bez żadnej czerwieni, czy czerni. Nie skleja włosów, usztywnia je delikatnie, ale na tyle dobrze, że moje zmierzwione brwi przyjmują uporządkowaną, przyciemnioną linię. Efekt utrzymuje się cały dzień.
Jeśli chodzi o szczoteczkę, to uważam, że mogłaby mieć delikatniejsze włosie, bo zdarza mi się, szczególnie gdy wykonuję pośpieszny, poranny makijaż, że mocniej podrapię sobie skórę.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentCelia
KategoriaOczy
RodzajOdżywki do rzęs i brwi
Przybliżona cena10.00 PLN

Powiązane produkty

Żel do brwi: wypróbuj również

Powiązane Tematy