RevitaLash Advanced - odżywka do rzęs i brwi

Kosmetyk
RevitaLash Advanced - odżywka do rzęs i brwi

"Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania RevitaLash Advanced. RevitaLash Advanced jest odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach w postaci kosmetyku o łatwej aplikacji.

Skład najnowszej formuły RevitaLash Advanced zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów. RevitaLash Advanced jest przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki".

Ta odżywka jest cudownym wybawieniem dla kobiet, które natura obdarzyła krótkimi, cienkimi rzęsami. Od zawsze marzyłam o długich rzęsach, pogrubiające tusze niestety przemieniały moje rzadkie rzęsy w grube "owadzie nóżki". O odżywce RevitaLash czytałam wiele pozytywnych opinii na zagranicznych portalach o urodzie, jednak dopiero, kiedy marka zagościła w Polsce, postanowiłam sięgnąć po ten podobno czarodziejski produkt zmieniający wygląda rzęs.

Odżywka okazała się dla mnie cudownym kosmetykiem, po 2 miesiącach stosowania codziennie na noc moje rzęsy zrobiły się 2 razy dłuższe i jest ich chyba z 3 razy więcej! Przestały wypadać, rzęsy się wzmocniły i ładnie błyszczą. Nie zauważyłam, aby stały się ciemniejsze, ale zaczęły się same podkręcać! Nie muszę już używać zalotki do rzęs, bo są one teraz na tyle elastyczne, że sam tusz ładnie je wywija. Ostatnio spotkałam 2 dawno niewidziane koleżanki ze studiów i obie zachwycały się moimi długimi rzęsami.

Tak jak deklaruje producent, nie odnotowałam żadnego podrażnienia czy wysuszenia skóry powiek, a oczy wcale nie szczypią po aplikacji. Samo nakładanie kosmetyku jest proste i wygodne, gdyż aplikator ma miękkie nylonowe włosie. Opakowanie mieści 3,5 ml, co starcza na 6 miesięcy kuracji

Cena nie jest najniższa, ale mieć tak długie i grube rzęsy tym kosztem naprawdę warto. Szczerze polecam!

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentAlthena Cosmetics
KategoriaOczy
RodzajOdżywki do rzęs i brwi
Przybliżona cena330.00 PLN

Powiązane produkty

RevitaLash Advanced - odżywka do rzęs i brwi: wypróbuj również

Powiązane Tematy