Provoke - Dual Effect Compact - Pudrowy kompakt o podwójnym działaniu

Kosmetyk
Provoke - Dual Effect Compact - Pudrowy kompakt o podwójnym działaniu

'Mocno kryjący puder typu, 2 w 1, który łączy w sobie naturalność pudru z kryjącym podkładem. W zależności od intensywności użycia można uzyskać dowolny efekt krycia i matowienia skóry. Stosując jedną warstwę pudru na płynny podkład można uzyskać naturalne wykończenie i zmatowienie. Nakładając większą ilość na skórę bez podkładu, można uzyskać dowolny stopień krycia jako pudrowo-gładki podkład, który zapewnia efekt ujednoliconej, satynowo gładkiej i matowej skóry przez cały dzień. Zawartość Mineral Complex o właściwościach ochronnych i kojących, dodatkowo wspomaga proces naprawy skóry. Polecany do wszystkich typów skóry, zwłaszcza mieszanej i tłustej. 9 g'.

Uwielbiam takie podkłady w kompakcie, dzięki którym mogę łatwo w każdej najmniej ku temu sprzyjającej chwili wykonać kryjący makijaż. Ten występuje w czterech odcieniach - ja wybrałam dla siebie naturalny. Od razu plus daję za ładny jasno beżowy kolor bez różu, czy pomarańczy.
Kolejny plus to ładne, eleganckie opakowanie. W środku niestety gąbeczka jest moim zdaniem zbyt mała, myślę, że lepiej by było, aby taka większa gąbka była ukryta w osobnej szufladce kompaktu. Konsystencja tego podkładu to suchy, aczkolwiek kremowy, miękki puder. Krycie jest rewelacyjne, puder kryje wszystkie zaczerwienienia, przebarwienia.

Puder moim zdaniem średnio matuje i raczej wymaga poprawek, pod tym względem nie zachowuje się jak typowy podkład utrwalony pudrem sypkim. Zaletą jego jest to, że generalnie wygląda świeżo, nie osadza się w zmarszczkach. Nie zauważyłam, aby przesuszał skórę, za to fajnie chroni przed wiatrem i mrozem. Natomiast bardzo żałuję tego, iż podkład nie zawiera filtru przeciwsłonecznego.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentDr Irena Eris
KategoriaTwarz
RodzajPodkłady w kompakcie
Przybliżona cena80.00 PLN

Powiązane produkty

Provoke - Dual Effect Compact - Pudrowy kompakt o podwójnym działaniu: wypróbuj również

Powiązane Tematy