Double Perfection Compact Foundation - podkład w kompakcie

Kosmetyk

Czego możemy dowiedzieć się z opakowania produktu? Otóż tego, że ma on w swoim składzie witaminy A i E, nawilża, nie zatyka porów i kryje niedoskonałości skóry. I skoro już zaczęłam od zewnątrz, to dodam jeszcze, że do podkładu dołączona jest gąbeczka i lusterko.

A teraz dobierzmy się do samego podkładu. Konsystencja jest bez zarzutu, pudrowo-kremowa. Za to zapachu nie da się przemilczeć - jest dość intensywny, określiłabym to zapachem kosmetyczki naszych babć, a może nawet prababć. Aplikacja raczej bezproblemowa, a jakie są efekty?

Można spotkać się z teorią, że gąbeczka pochłania podkład podczas nakładania. Moja uwaga jest taka, że osoby z cerą normalną lub co więcej, z cerą tłustą absolutnie nie powinny strzec się aplikacji tym sposobem. Wtedy cera zaczyna się błyszczeć i tworzy się efekt maski, co nie dzieje się przy użyciu gąbeczki dającej ładny, matowy efekt.

Dziwną kwestią są odcienie tego podkładu. Mit, że odcień 3 jest jaśniejszy od dwójki jest prawdziwy. Ogólnie z doborem odcienia był problem, ale na szczęście 3 przypasowała do mojej, nie za jasnej, ale też nie ciemnej skóry.

Działanie jest raczej trwałe, choć polecam używanie bibułek matujących.

Są gorsze, ale i są lepsze od niego, tak to podsumuję.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentWibo
KategoriaTwarz
RodzajPodkłady w kompakcie
Przybliżona cena13.00 PLN

Powiązane produkty

Double Perfection Compact Foundation - podkład w kompakcie: wypróbuj również

Powiązane Tematy