CharmGel – Żelowa farba do brwi i rzęs

Kosmetyk
CharmGel – Żelowa farba do brwi i rzęs

'CharmGel – żelowa farba do brwi i rzęs do stosowania podczas profesjonalnych zabiegów. Jeżeli zastanawiacie się nad koloryzacją CharmGel będzie najlepszym rozwiązaniem. Zapewnia nie tylko głęboki i trwały kolor, ale również optymalne nawilżenie brwi i rzęs. 18 ml'
Odkąd zaczęłam farbować brwi, a stało się to całkiem niedawno, zastanawiam się, jak mogłam żyć bez tego bardzo prostego zabiegu domowego, który w efekcie robi dużą pozytywną różnicę w codziennym makijażu. O ile rzęsy zawsze muszę pociągnąć kilka razy tuszem dla nadania im maksymalnej grubości i długości o tyle przyciemnienie brwi farbą sprawia, że nie muszę już sięgać np. po kredkę czy cień do brwi. Jako, że brwi mam dość rzadkie i słabe, aby ich nie niszczyć sięgam po żelowe farby do brwi, które mają dość delikatny, przyjazny skład.
Farba CharmGel dostępna jest w dwóch odcieniach, wybrałam czarną, ponieważ, jak wspomniałam moje brwi są rzadkie, więc preferuję tutaj mocniejszy kolor. Farbę bardzo łatwo się nakłada i rozprowadza na brwiach, jednak daję minus za to, że producent nie dołączył specjalnego aplikatora do jej nakładania.
Na początku nie zabezpieczyłam skóry wokół brwi wazeliną, przez co miałam ją lekko odbarwioną, jednakże już przy kolejnej aplikacji nauczona doświadczeniem natłuściłam skórę wokół brwi, a farbę aplikowałam bardzo oszczędnie na same włosku. Efekt to piękne, błyszczące czarne brwi.
Farba jest bardzo trwała, muszę odczekać minimum miesiąc, aby kolejno ją aplikować. Nie zauważyłam wypadania brwi, ich osłabienia, wręcz przeciwnie, wyglądają na bardzo zdrowe. Szkoda, że tak jak wspomniałam producent nie załączył wspomnianego aplikatora. Rzęs nie farbuję, ponieważ i tak zawsze maluję jej tuszem

5.00
Ocena na postawie 2 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentCharmine Rose
KategoriaWłosy
RodzajFarby
Przybliżona cena70.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (2)

CharmGel – Żelowa farba do brwi i rzęs: newsy, testy i recenzje

Powiązane Tematy