CharmBrow - Odżywcze serum do rzęs

Kosmetyk
CharmBrow - Odżywcze serum do rzęs

'CharmBrow to skuteczne i bezpieczne serum odżywcze do pielęgnacji oprawy oczu zawierające wysokoskoncentrowane peptydy oraz inne cenne komponenty. Składniki aktywne o odpowiednio dobranych proporcjach skutecznie stymulują wzrost brwi, nadając im idealną gęstość i wyrazistszy kolor. Serum sprawia, że brwi stają się wyraźnie grubsze i gęstsze już w pierwszym miesiącu, przy stosowaniu raz dziennie! 2,2 ml'.
Kiedyś chciałam mieć przede wszystkim piękne, długie rzęsy, ale teraz wiem, że to grube mocne ciemne brwi, najlepiej podkreślają rysy twarzy, kolor oczu. Niestety, natura mi tego poskąpiła, a moje brwi są cienkie, rzadkie, mają dużo ubytków. Cień do brwi, czy kredka ratują okazyjnie sytuację, jednak na co dzień mój makijaż to ledwie jedynie tusz do rzęs, a na brwi często brakuje czasu.
Mało jest na rynku specjalistycznych odżywek do brwi, zazwyczaj mamy ogromny wybór tylko tych do rzęs. Z wielką przyjemnością sięgnęłam po dedykowane odżywcze serum do rzęs. Kosmetyku tego używałam półtora miesiąca, ponieważ na tyle mi wystarczyło, co oznacza moim zdaniem raczej małą wydajność w stosunku do ceny. Jednakże, stosunek efektów do ceny jest już bardziej optymistyczny. Zauważyłam, że zaczęły wyrastać małe włoski w miejscach, gdzie miałam prześwity. Brwi po około 3 tygodniach wyglądały na bardziej, że tak to nazwę mięsiste i w końcu moje łuki brwiowe stały się widoczne z daleka.
Producent obiecuje bardziej wyrazisty kolor brwi. Tego efektu nie zauważyłam, ale najważniejsze, że mam więcej włosków, a brwi pięknie podkreślają oczy. Dodam, że odżywka jest bardzo przyjemna w aplikacji, nie spływa, choć właśnie wydajność nie do końca mnie zadowala.

2.50
Ocena na postawie 3 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentCharmine Rose
KategoriaOczy
RodzajOdżywki do rzęs i brwi
Przybliżona cena190.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (3)

CharmBrow - Odżywcze serum do rzęs: newsy, testy i recenzje

Powiązane Tematy