Cytryna & zielona herbata - zmywacz do paznokci bezacetonowy wybielający

Kosmetyk
Cytryna & zielona herbata - zmywacz do paznokci bezacetonowy wybielający

„Wybielający bezacetonowy zmywacz do paznokci z ekstraktem z cytryny doskonale usuwa lakier z płytki paznokcia, jednocześnie ją wybielając. Posiada właściwości złuszczające, wyrównujące i przywracające właściwy koloryt paznokcia”.

Jest kilka wersji zapachowych tych zmywaczy, ja wybrałam cytrynowy z nadzieją na wybielenie moich paznokci, które mają generalnie skłonność do żółknięcia.

Butelka mieści aż 150 ml i wygląda bardzo ładnie. Zapach jest piękny - miałam kiedyś cytrynowe zmywacze, które odrzucały zapachem, natomiast ten ma delikatny, lekko cytrynowy zapach. Nie muszę wietrzyć pokoju, kiedy go używam, więc to już dużo znaczy. Poza tym robi wszystko, co powinien zmywacz robić, czyli porządnie zmywa, nie trzeba trzeć płytki paznokcia, wystarczy przyłożyć, odczekać kilka sekund i zdjąć lakier.

Nie zauważyłam, aby wysuszał mi skórki, co nagminnie robiły inne zmywacze. Co do wybielania, to na razie zauważyłam tyle, że po zmyciu ciemnych lakierów, płytka ma swój kolor, a nie jest przebarwiona lakierem.

Polecam!

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentSimple Beauty
KategoriaDłonie
RodzajZmywacze lakieru
Przybliżona cena4.00 PLN

Powiązane produkty

Cytryna & zielona herbata - zmywacz do paznokci bezacetonowy wybielający: wypróbuj również

Powiązane Tematy