Kuracja Antycellulitowa - Serum borowinowe do ciała (wyszczuplająco-liftingujące)

Kosmetyk
Kuracja Antycellulitowa - Serum borowinowe do ciała (wyszczuplająco-liftingujące)

Czasem, kiedy ciało zbyt mocno wymknie się spod kontroli, warto sięgnąć od razu po bardziej zaawansowany kosmetyk. W niektórych przypadkach szybkie i stosunkowo gwałtowne przejście do kontrofensywy daje dużo lepsze rezultaty niż, zwykle długa, kuracja za pomocą łagodniejszych środków.

I faktycznie, serum działa dużo szybciej i silniej, jednak po 8 tygodniach, niezależnie od uzyskanych efektów, należy przerwać kurację i przez jakiś czas dać odpocząć skórze, w międzyczasie można sięgnąć po łagodniejszy balsam z tej samej serii. Lecz o efekty martwić się nie trzeba, gdyż skóra wygładza się i uciążliwe obwody partii ciała, poddane kuracji, stopniowo zmniejszają się. Nie mierzyłam, nie liczyłam, ale z efektów wizualnych jestem bardzo zadowolona.

Należy też nadmienić, że serum przeznaczone jest tylko do tych miejsc, które chcemy wyszczuplić lub dotkniętych cellulitem. Jakoś nie miałam odwagi używać go na całe ciało, na dodatek nie widzę celu, aby marnować tak drogi kosmetyk na smarowanie miejsc, którym potrzebne jest jedynie nawilżenie. To, co rzuca się w oczy już po pierwszych użyciach, to błyskawiczne wygładzenie i ujędrnienie skóry, wyrównanie jej struktury (także w niezbyt głębokich rozstępów) i kolorytu oraz nawilżenie i napięcie (w końcu serum jest „liftingujące”). Ponad to, dzięki zawartym w recepturze wyciągom z wielu egzotycznych rośli, ma także działanie przeciwzapalne i łagodzi wszelkie podrażnienia.

Stosowanie tego serum powinno być oczywiście regularne, jak w przypadku wszystkich specyfików wyszczuplająco-antycellulitowych, całe szczęście jego forma to ułatwia. Butelka zaopatrzona jest w syfonik z pompką, dzięki którym łatwo i wygodnie dozujemy odpowiednią ilość preparatu, gdy ten stoi sobie np. na brzegu wanny. Jego konsystencja i kolor nieodparcie przypominają mi budyń czekoladowy i tylko zapach pozwala mi się opamiętać przed spróbowaniem jego smaku – jest dość przyjemny, ale w każdym razie nie czekoladowy. Podczas aplikacji oczywiście nie wolno zapomnieć o obowiązkowym masażu ciała!

Podsumowując, kosmetyk jest bardzo sympatyczny, ale co najważniejsze skuteczny, czego nie można powiedzieć niestety o większości kosmetyków tego typu, dostępnych na naszym rynku. I mimo raczej wysokiej ceny, polecam go serdecznie – nie będą to stracone pieniążki!

4.13
Ocena na postawie 23 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentTołpa
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajAntycellulitowe, rozstępy
Przybliżona cena50.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (23)

Przejdź do strony: 1 2

Kuracja Antycellulitowa - Serum borowinowe do ciała (wyszczuplająco-liftingujące): wypróbuj również

Powiązane Tematy