Anew Ultimate - Złoty krem pod oczy z perłowym pyłem

Kosmetyk
Anew Ultimate - Złoty krem pod oczy z perłowym pyłem

Jest to produkt z luksusowej złotej linii Avon’u, przeznaczony dla pań o cerze dojrzałej, którego odmładzająca moc kryje się zawartych w nim minerałach takich jak złoto, miedź i magnez. Podobno dzięki tym składnikom, w krótkim czasie poprawia się jędrność i elastyczność skóry dojrzałej, krem przywraca jej młodzieńczy blask.

Niestety nie jestem w stanie stwierdzić czy te magiczne zaklęcia producenta mają odbicie w realnym świecie, gdyż moja cera do przedziału dojrzałych raczej nie należy, a kosmetyk ten postanowiłam zastosować w formie kilkutygodniowej kuracji. Pomyślałam, że po zimie przyda się delikatnej skórze wokół oczu odrobina intensywniejszej pielęgnacji. Przyznaję, więc szczerze, że jest to dość nietypowa recenzja, gdyż nie będą w niej zawarte informacje dotyczące działania kremu na cerę dojrzałą, do której de facto krem ten jest przeznaczony.

Do rzeczy. Krem ma delikatną, nietłustą konsystencję, szybko się wchłania, nie ma więc potrzeby długiego wklepywania czy wcierania, a przy tym rozciągania delikatnej skóry wokół oczu. Krem nie jest bezzapachowy, ale jego woń jest ledwie wyczuwalna i nie podrażnia oka. Co do działania, to zaobserwowałam u siebie całkowity zanik cieni pod oczami, skóra jest wyraźnie rozjaśniona, mniej „przezroczysta”, wszelkie żyłki i naczynka krwionośne stały się niewidoczne - wszystko to niewątpliwie przyczyniło się do poprawy atrakcyjności okolic oczu. Zmarszczek jako takich nie posiadam, jednakże jakiś czas temu zaobserwowałam delikatne linie pod oczami, niechybne zwiastuny przyszłych kurzych łapek. Otóż dzięki zastosowanej kuracji linie stały się niemal niewidoczne.

Stosuję ten krem tylko na noc, na dzień natomiast używam kremu bardziej odpowiedniego dla dwudziestopięciolatki. Gdy uznam, że rezultaty stosowania są zadowalające, odstawię go po to, aby znów do niego wrócić, gdy zajdzie taka potrzeba.

Opakowanie to elegancki słoiczek z matowego szkła o pojemności 15ml, ze złotą nakrętką. Design niemal idealny, gdyby nie odpryskująca złota farba z nakrętki. Ale cóż, nie ma rzeczy doskonałych.

3.50
Ocena na postawie 4 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentAvon
KategoriaPielęgnacja twarzy
RodzajKremy pod oczy
Przybliżona cena60.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (4)

Anew Ultimate - Złoty krem pod oczy z perłowym pyłem: wypróbuj również

Powiązane Tematy