Jesteś posiadaczką osłabionych, cienkich, zniszczonych farbowaniem czy trwałą ondulacją włosów? Twoje włosy są niezdyscyplinowane? Sięgnij po jedwabne serum do włosów ProfiSilk.
W sprzedaży dostępne są opakowania (proste, niezbyt efektowne buteleczki) o pojemności 15, 30 i 80 ml. Ich zawartość to bardzo przyjemnie pachnące „tłustawe” serum – właśnie dlatego trzeba bardzo uważać przy dozowaniu (ja przelałam je do buteleczki z dozownikiem po serum innej firmy), bo bardzo łatwo uzyskać efekt przetłuszczonych strąków. Osobiście używam tego kosmetyku na mokre włosy (a można i na suche), przy czym na całą ich długość aplikuję serum 1 - 2 razy w tygodniu, poza tym wmasowuję je tylko w końcówki. Zapach nie utrzymuje się na włosach zbyt długo i dość szybko zupełnie zanika.
Dzięki zawartości specjalnie przetworzonych protein jedwabiu włosy zyskują piękny połysk, bardzo łatwo się rozczesują, są porządnie nawilżone, miękkie i śliskie w dotyku. Oprócz tego można się spodziewać dobrego efektu dyscyplinującego (oj, a u mnie jest co dyscyplinować...). Myślę, że posiadaczki „sprężynek” również będą zadowolone z efektów „kuracji” – koleżanka, która poleciła mi ten produkt jest bardzo zadowolona z „ładnego podkreślenia skrętu” i łatwości rozczesywania.
ProfiSilk to produkt niedrogi, a przy tym naprawdę dobry i bardzo wydajny. A ja z czystym sumieniem polecam go Wam!
Podana cena dotyczy pojemności 30 ml.
Producent | Viki Laboratories |
---|---|
Kategoria | Pielęgnacja włosów |
Rodzaj | Sera, ampułki do włosów |
Przybliżona cena | 13.00 PLN |