Stelatopia - krem regenerująco-zmiękczający

Kosmetyk
Stelatopia - krem regenerująco-zmiękczający

Nie jest to kosmetyk wyłącznie dla dzieci i niemowląt, na opakowaniu wyraźnie zaznaczono, że może być używany także przez osoby dorosłe z atopowym zapaleniem skóry lub alergią, do pielęgnacji całego ciała. Tuba nie grzeszy elegancja, choć niewątpliwie, dzięki klapce, jest wygodna w użyciu. Krem nie posiada zapachu. Jego główne składniki to olej z nasion słonecznika oraz substancje nawilżające i zmiękczające.

Preparat, niestety, raczej nie nadaje się do użycia w dzień. Nie można o nim powiedzieć, że jest tłusty, to nie to. Raczej zostawia ochronną powłokę na skórze, wyraźnie wyczuwalną przez cały dzień. Nie powinno to przeszkadzać, gdy nie mamy w planie jakiegoś wyjścia i robienia makijażu, ale takie dni, niestety, rzadko się zdarzają. Krem dobrze nawilża skórę, łagodzi podrażnienia, nadaje się zarówno do twarzy, jak i do ciał a- wiem, bo próbowałam. Jest to raczej kosmetyk do stosowania w razie poważniejszych problemów ze skórą, na co dzień może się okazać za ciężki.

Cena może i nie jest przyjazna, ale pragnę wyjaśnić, że choć produkt jest drogi, to jego pojemność jest adekwatna do ceny, gdyż wynosi aż 200 ml.

W przypadku AZS, podrażnień - polecam.

5.00
Ocena na postawie 1 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentMustela
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajKremy, mleczka, balsamy, masła do ciała
Przybliżona cena72.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (1)

Stelatopia - krem regenerująco-zmiękczający: wypróbuj również

Powiązane Tematy