Sławni wegetarianie i weganie

10. Modna dieta wśród gwiazdRozmowy o dietach są tak samo popularne w Hollywood, jak rozmowy o pogodzie. Największym zainteresowaniem cieszą się niezmiennie od lat diety: wegetariańska i wegańska. Poznaj gwiazdy, które zdecydowały się na taką dietę i sprawdź, dlaczego to zrobiły.
Zdjęcie autorstwa Andrey Bayda's / Shutterstock

10. Modna dieta wśród gwiazd
Rozmowy o dietach są tak samo popularne w Hollywood, jak rozmowy o pogodzie. Największym zainteresowaniem cieszą się niezmiennie od lat diety: wegetariańska i wegańska. Poznaj gwiazdy, które zdecydowały się na taką dietę i sprawdź, dlaczego to zrobiły.

9. Natalie PortmanAktorka, która zdobyła Oscara za rolę w „Czarnym łabędziu”, przez długi czas byłą radykalną weganką. Jednak kiedy zaszła w ciążę, dołączyła do swojej diety jajka oraz przetwory mleczne. Przyznaje, że decyzja o zostaniu weganką była spowodowana miłością do zwierząt i wiarą, że każde życie jest równe.
Zdjęcie autorstwa makoto2007 / CC BY

9. Natalie Portman
Aktorka, która zdobyła Oscara za rolę w „Czarnym łabędziu”, przez długi czas byłą radykalną weganką. Jednak kiedy zaszła w ciążę, dołączyła do swojej diety jajka oraz przetwory mleczne. Przyznaje, że decyzja o zostaniu weganką była spowodowana miłością do zwierząt i wiarą, że każde życie jest równe.

8. Alicia SilverstoneAktorka jest ogromną fanką diety wegańskiej. Przyznaje, że odkąd przestała jeść produkty mleczne, jajka i mięso, ma więcej energii i ładniejszą skórę. W 2010 roku aktorka wydała nawet książkę pt. „Kind diet”, aby zachęcić innych do wegańskiej diety.
Zdjęcie autorstwa RavenU / CC BY

8. Alicia Silverstone
Aktorka jest ogromną fanką diety wegańskiej. Przyznaje, że odkąd przestała jeść produkty mleczne, jajka i mięso, ma więcej energii i ładniejszą skórę. W 2010 roku aktorka wydała nawet książkę pt. „Kind diet”, aby zachęcić innych do wegańskiej diety.

7. Carrie UnderwoodAmerykańska zwyciężczyni Idola i laureatka nagrody Grammy przeszła na wegetarianizm w wieku lat 13. Przyznaje, że powodem rezygnacji z mięsa była miłość do zwierząt.
Zdjęcie autorstwa DWNews Recent Celeb Gall / CC BY

7. Carrie Underwood
Amerykańska zwyciężczyni Idola i laureatka nagrody Grammy przeszła na wegetarianizm w wieku lat 13. Przyznaje, że powodem rezygnacji z mięsa była miłość do zwierząt.

6. Paul McCartneySłynny muzyk przyznaje, że decyzję o przejściu na dietę wegetariańską podjął podczas... łowienia ryb. Kiedy złowił rybę i obserwował, jak walczy ona o życie, zrozumiał, że nie ma prawa go odbierać ani jej, ani żadnemu innemu zwierzęciu.
Zdjęcie autorstwa Fiona / CC BY

6. Paul McCartney
Słynny muzyk przyznaje, że decyzję o przejściu na dietę wegetariańską podjął podczas... łowienia ryb. Kiedy złowił rybę i obserwował, jak walczy ona o życie, zrozumiał, że nie ma prawa go odbierać ani jej, ani żadnemu innemu zwierzęciu.

5. Olivia WildeGwiazda, której popularność przyniosła rola lekarki w serialu „Dr House” stara się jeść produkty ze znanych źródeł. Zdecydowała się przejść na dietę wegańską i twierdzi, że jedzenie produktów roślinnych daje jej na co dzień o wiele więcej energii.
Zdjęcie autorstwa Cristiano Del Riccio / CC BY

5. Olivia Wilde
Gwiazda, której popularność przyniosła rola lekarki w serialu „Dr House” stara się jeść produkty ze znanych źródeł. Zdecydowała się przejść na dietę wegańską i twierdzi, że jedzenie produktów roślinnych daje jej na co dzień o wiele więcej energii.

4. Forest WhitakerAktor przyznaje, że przejście na wegetarianizm było jedną z najlepszych decyzji w jego życiu. Dodaje również, że pomogło mu to zrzucić wagę po obsypanej nagrodami roli w „Ostatnim królu Szkocji” z 2006 roku.
Zdjęcie autorstwa David Shankbone / CC BY

4. Forest Whitaker
Aktor przyznaje, że przejście na wegetarianizm było jedną z najlepszych decyzji w jego życiu. Dodaje również, że pomogło mu to zrzucić wagę po obsypanej nagrodami roli w „Ostatnim królu Szkocji” z 2006 roku.

3. Lea MicheleGwiazda serialu „Glee” potwierdza, że dieta bezmięsna daje jej więcej energii i „pozwala poczuć się zdrowo i dobrze we własnym ciele”, co przyznała podczas wywiadu dla magazynu „OK”.
Zdjęcie autorstwa JJ Duncan / CC BY

3. Lea Michele
Gwiazda serialu „Glee” potwierdza, że dieta bezmięsna daje jej więcej energii i „pozwala poczuć się zdrowo i dobrze we własnym ciele”, co przyznała podczas wywiadu dla magazynu „OK”.

2. Clint EastwoodSławny aktor jest weganinem. Przyznaje, że jego posiłki złożone są z warzyw, owoców oraz produktów sojowych. Aby zachować kondycję, codziennie dodatkowo przyjmuje suplementy oraz witaminy.
Zdjęcie autorstwa Siebbi / CC BY

2. Clint Eastwood
Sławny aktor jest weganinem. Przyznaje, że jego posiłki złożone są z warzyw, owoców oraz produktów sojowych. Aby zachować kondycję, codziennie dodatkowo przyjmuje suplementy oraz witaminy.

1. Bill ClintonByły amerykański prezydent przeszedł na dietę wegańską po dwóch poważnych operacjach serca. Dzięki nowej diecie udało mu się schudnąć aż 20 kg. Bill Clinton przyznaje, że dzięki rezygnacji z mięsa, jajek i oleju czuje się w pełni sił witalnych, ma dobre wyniki badań i więcej energii.
Zdjęcie autorstwa Kate Wellington / CC BY

1. Bill Clinton
Były amerykański prezydent przeszedł na dietę wegańską po dwóch poważnych operacjach serca. Dzięki nowej diecie udało mu się schudnąć aż 20 kg. Bill Clinton przyznaje, że dzięki rezygnacji z mięsa, jajek i oleju czuje się w pełni sił witalnych, ma dobre wyniki badań i więcej energii.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowie:

Zakwaszenie - powolna śmierć Co 10 kobieta cierpi na zaburzenia odżywiania 10 zasad zdrowego odżywiania, których nie znasz Chcesz być bardziej stanowcza w nowym roku? Poznaj 2 triki, dzięki którym będziesz łatwo podejmować decyzje Figa - najsłodszy i najzdrowszy kwiat świata Proste sposoby na nudności ciążowe Kobiety to beksy, płaczą jak dzieci Sprawdź, jak schudnąć z ud? Zobacz jak pielęgnować stopy! Recepta na szczęśliwy związek Domowe sposoby na hemoroidy Piękne usta