Lip Attitude Star - pomadka

Kosmetyk
Lip Attitude Star - pomadka

Na kilku kosmetykach Sephory nieco się zawiodłam, więc kiedy konsultantka w butiku poleciła mi szminkę tej marki, byłam bardzo sceptyczna. Tym bardziej, że przez całe życie stosowałam pomadki w odcieniach brązu, tymczasem tu polecano mi raczej odcienie fioletu. Po kilkunastu minutach namysłu dałam jednak za wygraną i wyniosłam ze sklepu trofeum w postaci Lip Attitude Star w kolorze Mauve Scandal.

Pierwszym, bardzo miłym zaskoczeniem okazał się fakt, że pomadka jest w rzeczywistości o wiele jaśniejsza, niż się wydawało po przetestowaniu na dłoni. Kolor na opakowaniu też sugerował, że moje usta po umalowaniu będą miały kolor ciemnej śliwki, tymczasem szminka na ustach przybiera miły, ciepły, fioletowo-różowy odcień. Podobnie wszystkie inne odcienie Lip Attitide Star wyglądają w rzeczywistości o kilka tonów jaśniej niż w opakowaniu, nie sugerowałabym się nim więc za bardzo. Najlepiej przetestować, jak wyglądają na ustach.

Dzięki mieniącym się drobinom usta wyglądają efektownie, jednak efekt wiąż pozostaje bardzo naturalny i nie ma w nim nic krzykliwego.

Szminki mają ładny zapach, są bezsmakowe, nie rozmazują się i nie wysuszają ust (chociaż też specjalnie ich nie nawilżają), nie tworzą na ustach nieestetycznych smug czy grudek. Efekt nie jest niestety długotrwały. Miałam szminki, które wytrzymywały przynajmniej częściowo próbę jedzenia i picia, pomadka Lip Attitude Star niestety w tej kategorii poległa, jednak wciąż z czystym sumieniem mogę ją polecić.

4.00
Ocena na postawie 2 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentSephora
KategoriaUsta
RodzajSzminki w sztyfcie
Przybliżona cena32.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (2)

Lip Attitude Star - pomadka: wypróbuj również

Powiązane Tematy