Blended Face Powder & Brush - Puder sypki z pędzelkiem

Kosmetyk
Blended Face Powder & Brush - Puder sypki z pędzelkiem

Sypki, lekki, bardzo drobny puder przeznaczony do każdego rodzaju cery. Po jego zastosowaniu skóra twarzy jest gładka, matowa, pory są mniej widoczne. Puder bardzo dobrze trzyma się na twarzy, nie ciemnieje, nie zbiera się w drobnych liniach, nie wysusza skóry. Idealnie stapia się z cerą tak, że buzia jest gładka i wygląda naturalnie.

Do pudru dołączony jest niewielki wysuwany pędzelek z naturalnego włosia. Według mnie jest jednak zbyt mały i nie bardzo sprawdza się przy nakładaniu pudru. Sprawia, że puder strasznie pyli i dużo marnuje się go przy nakładaniu takim małym pędzelkiem. Producent na swojej stronie zaleca też nakładanie pudru najpierw na dłonie, a potem rozprowadzenie go na twarzy jak przy jej myciu. Nadmiar pudru można usunąć przy pomocy dołączonego pędzelka.

Puder jest zapachowy. Kolor, który wybrałam to 20, ivisible blend - jak zapewnia producent kolor uniwersalny, odpowiedni do każdego rodzaju i koloru cery.

Za 35 g produktu znajdującego się w okrągłym, przezroczystym pojemniczku ze srebrną nakrętką zapłaciłam za granicą około 60 zł.

5.00
Ocena na postawie 6 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentClinique
KategoriaTwarz
RodzajPudry sypkie
Przybliżona cena110.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (6)

Blended Face Powder & Brush - Puder sypki z pędzelkiem: wypróbuj również

Powiązane Tematy