Przeciwłupieżowy szampon zwiększający objętość do wszystkich rodzajów włosów

Kosmetyk
Przeciwłupieżowy szampon zwiększający objętość do wszystkich rodzajów włosów

Korzystając z okazji uzupełniłam zapasy łazienkowej chemii. Szampon miał być przeznaczony dla mojego chłopaka, który miewa problemy z łupieżem, jednak i ja miałam szansę wypróbować działanie tego produktu - nadmiar kosmetyków do stylizacji i farbowanie spowodowały pojawienie się niechcianej dolegliwości skóry głowy.

W niebieskiej butelce znajdziemy gęsty, biały, kremowy szampon o delikatnym, lekko owocowym zapachu. Pojemność to 200 ml.

Szampon pieni się dobrze, nieco plącze długie włosy, jednak mój chłopak był bardzo zadowolony z jego działania. Jego krótkie włosy były miękkie, błyszczące, dobrze się układały, a utrzymanie stanu „bez łupieżu” powiodło się. Szampon ma w swoim składzie cynk.

U mnie natomiast już dwukrotne zastosowanie - przy trzymaniu szamponu i piany na głowie przez 3 – 5 minut zapewniło normalizację stanu skóry głowy (o czym producent nie wspomina, a szkoda) i zniknięcie niechcianych białych "płatków". Moje grube i gęste włosy były lekko uniesione u nasady i nieobciążone.

Miłe zastępstwo droższych szamponów i zaskakujące działanie.

1.00
Ocena na postawie 1 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentShamtu
KategoriaPielęgnacja włosów
RodzajSzampony: przeciwłupieżowe
Przybliżona cena6.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (1)

Przeciwłupieżowy szampon zwiększający objętość do wszystkich rodzajów włosów: wypróbuj również

Powiązane Tematy